Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 07-11-12, 00:15   #1
BXL4
Gość

Domyślnie Dom dla każdego

Przedstawiam bardzo tradycyjny domek, taki dla każdego, ale z własnym klimatem. Mi przypadł do gustu, Wam może też.
Zapraszam do obejrzenia.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot-270.jpg
Wyświetleń:	6414
Rozmiar:	77.6 KB
ID:	4243  
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip Swojski domek.zip (23.77 MB, 315 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Sławek ; 28-07-16 o 20:04
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 5 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 07-11-12, 11:38   #2
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Bardzo klimatyczny i przytuulny dom . Myślę, że niejedna simowa rodzina w nim będzie mieszkać! No i bardzo miło ogląda się swoje dodatki w czyichś domach. Naprawdę to wielki zaszczyt dla twórcy Dziękuję.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-12, 15:20   #3
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Świetny domek wyszedł ci tym razem BXL (nie lubię tak pisać, ale nie pamiętam twojego imienia ). Oglądam co prawda w tej chwili w pośpiechu, ale już mi się podoba, i to bardzo kuchnia - jest taka inna, może przez nie opatrzone patterny - naszperałaś się, bo i wiklin masz ładnych kilka, i tkaninowych - i podziwiam cierpliwość w dobieraniu drobnych wzorków! Bardzo mi się podoba pattern na kanapie taki... w warkoczyki tu i ówdzie. I firanki mi się podobają (firanki, dywany i rośliny domowe nie udały się niestety twórcom gry, i też zawsze wgrywam "swój" zestaw.) Bardzo ładne wnętrza. Trochę mniej podoba mi się to co jest na domu. Ale wnętrza wynagradzają mi wszystko.
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-12, 21:47   #4
plus10dolansu
Gość

Domyślnie

Bardzo ciekawy ten domek. Z zewnątrz co prawda nie jest w moim stylu ale za to w środku wygląda super.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-12, 07:17   #5
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

BXL widzę Twój poprzedni dom obok nowego. Fajnie to wygląda bo mają podobne kolory i tworza takie mini osiedle. Zgodzę się z Alicją że kuchnia wyszła Ci rewelacyjnie. Taki strasznie ciekawy wzór, do tego fajnie się "porozciągał". Faktycznie paterny potrafisz wybierać i dobierać. Twoje prace są naprawdę świetne
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-12, 08:43   #6
BXL4
Gość

Domyślnie

Dziękuje Wam, dom jest tak bardzo przeciętny i to chyba mi się podoba w nim najbardziej, bo bardzo chciałam, aby był taki realistyczny i tak się udało Chciałam, aby zachował charakter niegdyś fajnego domu z lat 80/90, przez to też i min kuchnia miała być coś w stylu takiej boazerii, czy wtedy tylko dostępnych tego typu podobnych desek. Bryła miała zachować taki tradycyjny styl domów kiedyś budowanych z gotowych elementów, pamiętam jak mój Tato miał kiedyś taki katalog "gotowych domów", zawsze jako dziecko nim się zachwycałam, one właśnie były tak specyficznie zdobione gdzieniegdzie takim wąskim deskowaniem, stąd i mój dom tak wykończony
Anulka, ja bardzo lubię Twoją twórczość, pobieram w zasadzie wszystko, bo zawsze wiem, ze to da się fajnie wykorzystać
Także dziergaj, dziergaj nam nadal
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-12, 09:37   #7
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Ładny domek Kuchnia rzeczywiście bardzo fajna, moją uwagę zwróciła też przytulna i delikatna sypialnia oraz łazienka. Jedynie trochę dziwnie, jak dla mnie, wyglądają górne okna na frontowej elewacji, ale to detal. Gratuluję udanego domku
Lhonna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-12, 13:49   #8
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Świetnie udało Ci się oddać klimat z tego właśnie okresu. Faktycznie, wtedy taka boazeria była modna, mój teść w tamtym okresie dokładnie taką boazerię pomagał położyć u swojego sąsiada.
Podoba mi się także ogródek i taras, a wnętrza są jasne i przytulne.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-12, 17:02   #9
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Domek rzeczywiście taki typowo tradycyjny, myślę że po zmianie elewacji na kamienie i drewno idealnie pasowałby w górskie klimaty. Patterny zastosowane na meblach są wspaniałe, w szczególności te wikliny wymiatają
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-14, 13:53   #10
Nelia
Nowy w dzielnicy

Podziękował
0
Podziękowano
0
Domyślnie

Przepiękny domek. Widać, że bardzo elegancki, prosty, ale zachwyci. Widać, że tutaj simowie dbają o swoją tradycję. Bardzo podobają mi się kolory - są ciepłe i delikatne. Świetnie jest urządzona kuchnia, podobają mi się te ''szczególiki'' najmniejsze. Uroczy ogródek.
Mam pytanie: W tym domu ile simów może zamieszkać bo bym chciała pobrać?
Nelia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania