stare 20-07-12, 16:16   #1
Kaynee Lay
Właściciel domu w mieście
Renowator Sunset Valley

Podziękował
786
Podziękowano
296
Domyślnie KaySim House

Oto kilka zdjęć z mojego domu. Zbudowałam go na własny użytek, lecz jeśli ktoś będzie ktoś zainteresowany (choć wątpię), mogę udostępnić go do pobrania.
Początkowo powstawał na małej parceli w Builder's Island i tam czekał na dokończenie baaardzo długo. Kiedy zobaczyłam cudowny nowy świat Oaza Szczęścia, moi simowie porzucili rodzime Twinbrook i to tutaj udało mi się skończyć właśnie tę pracelę.
Dom ma 2 łazienki i 1 sypialnię. Mieszka w nim KaySim (moje simowe alter ego) z psem Bullym.

Zapraszam do ogladania zdjęć

rzuty:

no to czas na zwiedzanie

Dziękuję za uwagę
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia Screenshot-19.jpg
Wyświetleń:	1146
Rozmiar:	69.9 KB
ID:	3931  

Ostatnio edytowane przez Kaynee Lay ; 20-07-12 o 16:18
Kaynee Lay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 10 Users Say Thank You to Kaynee Lay For This Useful Post:
stare 20-07-12, 16:45   #2
Berryann
Vip

Podziękował
205
Podziękowano
293
Domyślnie

aż mi mowę odebrało, te naklejki na ścianach rewelacyjne. Ogólnie cała chata świetna
Berryann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-12, 16:53   #3
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Widzę że zestaw Diesel jest dla Ciebie idealny, świetnie wkomponował się Twój styl. Podoba mi się bardzo bryła, a zwłaszcza ten szklany narożnik na piętrze i ten minimalistyczny ogródek
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-12, 17:21   #4
Kamil1990

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Mmmm Audi a6 ♥ Te podesty ( pomosty ) czy jak tam zwą są czadowe xD Dom bryłowo ciekawy, mnie podobnie jak Loki podoba się minimalistyczny ogródek. Podłoga i kafelki w łazience na parterze nadają jej niezwykły klimat grozy
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-12, 17:47   #5
Honda
Projektant miejski
Renowator Sunset Valley

Podziękował
927
Podziękowano
789
Domyślnie

Kay, domek jest naprawdę świetny. Twój styl jest bardzo charakterystyczny. Fantastycznie łączysz w nowe komplety meble i dodatki, które jak się okazuje tylko pozornie do siebie nie pasują. Dom ma niepowtarzalny klimat i widać w nim kobiecą rękę.
Zestaw mebli Diesel został faktycznie dla Ciebie stworzony
Mam nadzieję, że będziesz częściej pokazywać nam chociaż zdjęcia ze swoich domków.

uno, dos, tres, cuatro, cinco, seis, siete, ocho...
Hop do skrzynki...
Honda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-12, 20:45   #6
Kaynee Lay
Renowator Sunset Valley

Podziękował
786
Podziękowano
296
Domyślnie

Dziękuję Wam za komentarze. To bardzo budujące, że podoba się Wam ten domek, mimo że jest niszowy i nikt nie chciałby w nim zamieszkać

@Berry, naklejki i obrazy są głównie autorstwa moich ulubionych kreatorek, tj. Aikea Guinea i Ritsuka. Sama też kiedyś robiłam jakieś, ale nie były takie świetne

@Loki, tak, rzeczywiście meble z Diesel'a mi się podobają. Szkoda, że ubrania niezbyt (poza męskimi spodniami)
Sama bryła jest inspirowana wyglądem domków obok, zbudowanych przez twórców. A co do ogródka, to raczej zawsze u mnie z tym skąpo, gdyż nie lubię maxisowych krzaczorów

@Kamil, widzę, że też lubisz "audice" marzy mi się, żeby mieć kiedyś w grze stare dobre audi 80. Mhmm, chyba napiszę do Fresh Prince'a xD

@Hondo, cieszę się, że spodobał Ci się ten misz masz. W sumie misz masz jest najwygodniejszy dla takich leniuchów jak ja, którym zwyczajnie nie chce się trzymać jednego stylu.
Co do zdjęć kolejnych domków to na pewno będę je zamieszczać w galerii, bo uznałam, że ich i tak nikt nie pobiera, więc szkoda zachodu z tym cały spisywniem dodatków, etc. A spodobała mi się bardzo okolica, gdzie z domkami (tradycyjnie) słabiej, więc pobuduję sobie, więc trcohę się tego w najbliższym czasie pojawi

Jeszcze raz dzięki
stare 20-07-12, 21:04   #7
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Bardzo fajny dom. Właśnie ten misz-masz przypadł mi do gustu, jest taki przytulny. A okolica jest naprawdę piękna. Mogę śmiało przyznać, ze nie żałuje wydanych simpoints. Tak na marginesie wykorzystałam te pomosty w moim najnowszym domu, który właśnie kończę. Są świetne i myślę, że zdziwicie się, w jakim miejscu znalazłam dla nich zastosowanie.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-12, 21:08   #8
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Wygląd zewnętrzny - cudo. Wspaniale się prezentuje ten domek w tej okolicy. No po prostu bombowo wygląda otoczenie domku. Wnętrze wspaniale wyraża jak się domyślam właściciela domu. Bardzo podoba mi się łazienka i wspaniały jest widok z okna na tym screenie http://img337.imageshack.us/img337/2...enshot36xy.jpg

Ps: Dopiero skończyły ładować mi się po kolei screeny... A tak chciałam pierwsza skomencić . A tu już tyle komentarzy XD.

Dlaczego nikt nie chciałby zamieszkać? Wygląda bardzo ciekawie i któremuś z moich simów na bank by się spodobał
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-12, 00:03   #9
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Kay - ja myślę, że ci się po prostu nie chce spisywać tych dodatków, leniuchu! Dawaj domek do pobrania! Wbrew pozorom jest duże zapotrzebowanie na "graciarstwo"
Na Garden of Shadows ktoś udostępnił linki do plików na Mediafire (dawne produkcje RD) (trochę jest tego) oraz na Black Pearl SIms. Trochę fajnych rzeczy w Twoim stylu jest tutaj http://alexpilgrimts3.blogspot.com/search/label/Decor, trochę na Garden Breeze. Dużo fajności można jeszcze znależć na rosyjskich blogach, ale przyznam, że trochę się boję tam wchodzić bo zawsze narzuca mi się mnóstwo śmieciowych stron, no i pobieranie z deposit file czy turbobit jest na dłuższą metę męczarnią.
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-12, 13:21   #10
Kaynee Lay
Renowator Sunset Valley

Podziękował
786
Podziękowano
296
Domyślnie

No nie do końca, Alu. Spisywanie dodatków jest bardzo ułatwione, jeśli wykonuje się to sposobem opisanym przez Hondę.
Dzięki za link, nie znałam tego bloga.
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania