stare 16-05-12, 18:22   #1
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie Posiadłość "Stary Dąb"

Oto kilka screenów z "placu budowy" mojego nowego projektu. Tyle o ile miałam pomysł na bryłę i ogród oraz salon i kuchnię - to na resztę pomieszczeń absolutnie nie mam pomysłu. I utknęłam w martwym punkcie. No jeszcze wczoraj osobno małą pralnię dorobiłam na parterze.. Ale to jest masakra Nie mam wogóle weny. Posiadłość nazywa się "Stary dąb" bo z tyłu w ogrodzie rośnie ogromny dąb .

Działka 40x40 i niestety nie będzie to clean.

Wygląd zewnętrzny:

Kuchnia i jadalnia:

Salon:

Gabinet:

Pralnia:

Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 7 Users Say Thank You to Anulaa89 For This Useful Post:
stare 16-05-12, 19:05   #2
BXL4
Gość

Domyślnie

ja juz chce ten dom, niebanalna bryla, sliczny ten ogrodek warzywny z tylu domu i jaka piekna kuchnia - dobrze, ze nie clean, bo juz widze tu tyle slicznych firanek straszna szkoda, ze EA nie umie robic takich firanek. Super pomysl z blekitnym salonem, patern na scianie fajnie dobrany.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-12, 19:07   #3
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Pracuj, pracuj bo zapowiada się ciekawie Domek taki normalny, ludzki bez przepychu.
BXL4 masz rację EA robi sobie jakieś jaja z tym firankami, też mnie to denerwuje

Ostatnio edytowane przez Kamil1990 ; 16-05-12 o 19:09
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-12, 21:25   #4
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Cieszę się, że Wam się podobają moje wypociny. Kurcze ale utknęłam... Nie mam żadnych pomysłów na sypialnię dorosłych i pokój dla dzieci.. Tzn z sypialnią już ruszyłam powoli, ale ciężkie dni przede mną . A o przedpokoju też nie wspomnę.... Bo jest ogromniasty :// myślę jakby go zagracić tak żeby pasował do reszty domu. Zgadzam się z Wami co do firanek. Ci z EA sobie kpiny urządzają normalnie... Nie tyle nie umieją co oni to mają w D*.. no i to właśnie skutkuje tym, że o ile meble jakoś idzie dopasować to firanek już nie mam sumienia dawać tych z gry... Bo nie mogę na nie patrzeć... Zazdroszę tym, którzy potrafią coś z nimi uczynić.
stare 16-05-12, 22:47   #5
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Anulaa - pooglądaj trochę magazynów simowych - sporo pomysłów na urządzenie znajdziesz tam właśnie.
Ja też zazwyczaj mam kłopoty z umeblowaniem. O ile bryłę zrobię czasami bardzo szybko, to z wnętrzami się męczę.
Popieram cię odnośnie firanek - dodam jeszcze od siebie dywany i rośliny domowe, ogrodowe oraz bluszcze. Ich brak w grze (szczególnie dywanów) jest skandaliczny! Mam nadzieję nieustającą na stuff pack ogrodowy oraz z elementami wystroju wnętrz. Łazienkę i sypialnię już dali - pora na salon i kuchnię... Oraz ogród!
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-12, 11:08   #6
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Salonik jest śliczny, bryła- fakt inna , ale za to ciekawa i nie nudna. Ja czasami tez się z wnętrzami męczę wiec nie jesteś odosobniona. Czasami mam zrobiony cały dół i czekam na wenę. I domek wcale nie musi być clean, ja poprostu bym nie miała czasu walczyć z kompem, jak by mi się coś zaczęło dziać, bo tak brałabym CC całymi garściami
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-12, 13:21   #7
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Anula to jest genialne!
Najbardziej brakuje mi w grze ciekawych firan/zasłon EA, dlatego zachwyciły mnie te, zwłaszcza niebieska w salonie. Jest piękna, aż żal, że to cc.
Anulko czyżby ten "murek" pod sufitem to szafki?

A przy okazji -może miałabyś parę ciekawych patternów, (mogłabyś spakować w osobnym packu -może na pm? - byłabym wdzięczna)
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-05-12, 17:48   #8
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Dziękuję Wam! Już się bałam, że się nie spodoba mój domek . Właśnie przeglądałam kiedyś różne zdjęcia. Tragedią dla mnie jest nie używanie pay'ów bo te jednak niektóre są przepiękne i wtedy zazwyczaj nie mam problemu z urządzaniem domu. No ale tu na forum nie można więc nie daję płatnych. Na blogu się tym nie przejmuję . Tylko ja mam okropnie mulasty net i samo wgrywanie dodatków a nawet zdjęć trwa godzinami nieraz xD. A co dopiero przeglądanie magazynów Simowych.

@Alu właśnie co do dywanów też sie muszę zgodzić normalnie jakaś patologia hahah ani dywanów ani roślin ani fajnych ozób ani DRZWI, ani firanek oj masakra... Jak nie strasznie staroświeckie że tak to ujmę to te takie z przyszłości... Ni w pięć ni w dziesięć...

@Loki ja właśnie mam skończony dół -> oprócz przedpokoju. Co do piętra - już mam pół sypialni... A raczej dopiero haha...

@Danusiu ten murek to jest taki dekoracyjny murek.. wiem że go nie pobierałam tylko go z domem wgrałam jakimś. Kochana jeśli tylko znajdę jakieś patterny na dysku to Ci podam oczywiście, ale nie obiecuję, bo wielu po prostu nie pobieram tylko instaluję z domami z neta. Ja tak mam, że zamiast pojedynczych dodatków wolę cały dom pobrać hehe - oczywiście nie u mnie na necie :/ tylko jadę do rodziców hihi... Także jak tylko widzę fajne patterny albo meble od razu zapisuję linka i jak się uzbiera to zasysam xD.
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania