stare 07-07-12, 01:04   #1
ramen
Vip

Podziękował
18
Podziękowano
60
Domyślnie Bungalow 53

Bungalow 53 to odnowiony kolonialny dom położony blisko morza. Otaczająca go zieleń komponując się z bielą elewacji tworzy nadmorski klimat. Wnętrza utrzymane są w stylu nowoczesnym w nieco odważnych, kontrastujących kolorach. Znajduje się tam hol,kuchnia połączona z salonem i kącikiem jadalnianym, łazienka oraz sypialnia dla dwojga. Z salonu roztacza się piękny widok na dwa mięciusieńkie (XD) fotele, a na drugim planie basen i morze.

Jeśli chodzi o dodatki mam zainstalowane wszystkie dodatki oprócz akcesorii oraz masa dodatków nieoficjalnych ze stron typu tsr, mts, s3u (http://www.sims3updates.net/)
Umeblowany bungalow kosztuje 43.131$, a jego uboższa wersja 29.100$. Dom znajduje się na działce o wymiarach 30x20 (lecz nie cały teren np. po bokach jest wykorzystany) Listy dodatków nie będę publikował, bo zabraknie miejsca w temacie u.u

Dziękuje za uwagę, komentarze mile widziane

Ostatnio edytowane przez ramen ; 08-07-12 o 21:38
ramen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 10 Users Say Thank You to ramen For This Useful Post:
stare 08-07-12, 15:44   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Hej. Temat zaakceptowany, ale niestety zdjęcia trzeba zmniejszyć. Wymagany format to max 800. No i przeniosę go wieczorkiem do Galerii, bo tam prezentujemy prace bez możliwości podgrania. Jeśli chodzi o całość to bardzo mi sie podoba i z tą sypialnią wyszło świetnie, szafa wpasowała się idealnie. Kolory świetne, jedyny minusik za basen - nie lubię oryginalnego pokrycia
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-12, 16:28   #3
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Tak jak Luki wspomniała zmniejsz rozmiar zdjęć a w tedy będzie git. Bardzo podoba mi się ogród i koło ratunkowe w basenie ale jadnak mogłeś zmienić pokrycie basenu i co jeszcze mi się podoba to kuchnia, jest taka normalna.
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-12, 17:30   #4
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Na razie bez komentarza, dopóki nie poprawisz zdjęć. Zrób również odstępy miedzy zdjęciami, bo zdjęcia się zlewają.

Na forum zapraszam do naszych poradników. Są one napisane w sposób profesjonalny, ale także przejrzysty, większość autorstwa głównego administratora - Idy. Bardzo polecam.
Przesyłam link do poradnika dot. robienia i rozmiaru zdjęć.

http://www.simsdistrict.pl/forum/showthread.php?t=2179

Edit@ zdjęcia z gry...domy, scenki, simy..etc. dodajemy w Galerii Zdjęć. W tym dziale umieszczamy parcele gotowe do pobrania, wraz z opisem, wymaganymi dodatkami, rozmiarem parceli, kosztem jej zakupu...etc.

Ostatnio edytowane przez Danuta720 ; 08-07-12 o 17:41
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-12, 21:39   #5
ramen
Vip

Podziękował
18
Podziękowano
60
Domyślnie

Zdjęcia poprawione jeśli chodzi o rozmiar etc. Lecz jeśli chodzi ogólnie o ich jasność, zrobię nowe zdjęcia, ciemniejsze i wstawie jednak najpierw reinstalka simsów mnie czeka bo się popsuły
stare 08-07-12, 22:03   #6
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Dom z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze, ładny ogródek, fajna bryła. Wieje trochę takim śródziemnomorskim klimatem XD W środku bardzo kolorowo, naturalnie, ładne dobrane dodatki i faktury mebli. Dobrze pomyślane rozmieszczenie pokoi, zmieniłbym jedynie pokrycie basenu i usunąłbym te kółko dmuchane. Pamiętasz może skąd masz ten pattern za łóżkiem ? Też miałem taki ale mi się usunął.
stare 09-07-12, 08:13   #7
Dawid
Stylista Halloween

Podziękował
104
Podziękowano
186
Domyślnie

Żeby nie powtarzać, zgadzam się z resztą, a jedyne co bym zmienił to kształt i pokrycie basenu na bardziej zaokrąglony delikatny basenik.
stare 09-07-12, 10:10   #8
Kaynee Lay
Właściciel domu w mieście
Renowator Sunset Valley

Podziękował
786
Podziękowano
296
Domyślnie

Mmmhm ciekawa propozycja i jakże letnia. Żeby już nie powtarzać po przedmówcach, najbardziej do gustu przypadła mi elewacja, piękne drewienko i cegła!
Kaynee Lay jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-12, 16:10   #9
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Bardzo podoba mi się bryła domku jak i otoczenie. Wnętrza są urządzone miło i przytulnie. Więcej takich domków - i jak zwykle szkoda że nie do zassania . Lubię budować domy i grać w nich, ale nie gardzę też tworami innych. Bardzo lubię grać w domkach stworzonych przez innych graczy.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-09-12, 00:45   #10
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Teraz zupełnie inaczej wygląda.
Wprawdzie bryła prosta, ale ma swój urok, a wnętrza bardzo ciepłe. Całość fajnie wygląda. Jedynie odstrasza mnie mnóstwo cc.
stare 07-09-12, 11:19   #11
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

A ja kocham CC i bez CC dla mnie jest masakrą urządzać domki, dlatego mi jak najbardziej nie przeszkadzają.. Podziwiam Danusiu, że umiecie się obejść bez tego.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-12, 11:55   #12
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Anulko, ja także je kocham, ale wolę oblizać się smakiem, niż mieć problem z grą. Może należę do nielicznej grupy, która miała ten problem.
I dzisiaj często słyszę na forum narzekania, że ludzi wywala z gry i podczas rozgrywki i podczas budowania. Powód jest prosty - niestety to wina cc.
Ja teraz mam ten komfort, że gra "chodzi" szybko, więc i szybko buduję i mogę to robić długo (parę godzin) bez wyrzucenia z niej.
Dopóki miałam cc, parę razy musiałam reinstalować grę.
Poza tym cc są ciężkie i zamulają grę,

A propos, ciekawa jestem, jak by wyglądał ten domek bez cc, czy zachowałby ten klimat?
ramen umiałbyś to zrobić?

PS. Pamiętam, jak kiedyś na forum S2D jednym z wymogów zdobycia rangi projektanta, było zrobienie określonej liczby (i typu) parceli bez dodatków cc.
Jak więc zauważyłaś Anulko jest to sztuka, bowiem mając do dyspozycji ładne cc bez problemu można zbudować ładny dom. Niestety EA nadal nas nie rozpieszcza i trzeba się nieźle nagimnastykować, by wycisnąć z niej coś ciekawego, niepowtarzalnego.

Ostatnio edytowane przez Danuta720 ; 09-09-12 o 12:04
stare 09-09-12, 12:24   #13
KimKolwiek
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,988
Podziękowano
1,327
Domyślnie

Co do CC , to ja też je uwielbiam, i jak tylko by mi komputer na to pozwolił to używałaby ich chyba bez opamiętania.
Domek jest bardzo fajny, z zew. prezentuje się super, prosta bryła też ma coś w sobie, ciekawe wnętrza z powiewem morskiego klimatu - bomba

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć ....

KimKolwiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-12, 12:54   #14
ramen
Vip

Podziękował
18
Podziękowano
60
Domyślnie

Cytat:
A propos, ciekawa jestem, jak by wyglądał ten domek bez cc, czy zachowałby ten klimat?
ramen umiałbyś to zrobić?
O kurde, ciekawe wyzwanie Wiesz co, może spróbuje, zobacze, jak się uporam z dodatkami store
stare 28-09-12, 12:17   #15
BXL4
Gość

Domyślnie

Bardzo przyjemny domeczek, śliczna bryła, szalenie zgrabna - kuchnia idealna
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania