stare 15-05-12, 00:36   #1
BXL4
Gość

Domyślnie trailer starego dworku

Witajcie, jak tylko mam czas, to zagladam tu i zawsze utkne, bo codzien ktos cos pieknego wrzuca, a potem nie mam czasu na budowanie a tak naprawdę dlugo juz buduje kolejny dom, ale nie moge go skonczyc, jakos weny mi zabraklo - bedzie to stary, odrestaurowany dwor polski ze starym mlynem, ktorego nowi wlasciciele poki co nie odnowia..

a oto i trailer

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot-3.jpg
Wyświetleń:	1328
Rozmiar:	79.8 KB
ID:	3661  

Ostatnio edytowane przez BXL4 ; 15-05-12 o 00:38
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 7 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 15-05-12, 11:17   #2
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Jej, ale piękne! Wolę "nie wiedzieć" co będzie dalej. Po prostu cudeńko. Dworek jak żywy! A ten młyn - po prostu rewelacja! Tak więc czekam na więcej i gratuluję świetnego pomysłu.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-12, 12:33   #3
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Urokliwy dworek i bardzo realistyczny. Ciekawa jestem reszty. Jedynie smutno mi, że będą w niej cc, bo chętnie bym ją sobie obejrzała w grze.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-12, 14:57   #4
BXL4
Gość

Domyślnie

dziekuje, moje dziecko wlasnie zasnelo, deszcz pada, wiec zaparzyłam sobie kawe i moze troche "podłubię" przy dworku Danusiu, ja jestem pelna podziwu dla Was tu wszystkich za ten ogromny talent cleanowy i coraz bardziej sklaniam sie w myslach do tego, ale tak jak juz w ktoryms tu temacie bylo podjete, bez patternow spoza gry nie potrafie budowac, a do dworku naprawdę zalozylam sobie, ze bedzie to naprawde minimum, jakies koszyczki, donice, te kurki na podworku itp, zeby wlasnie bardziej podkreslic ten klimat, ale i zeby latwiej bylo mi "oczyscic" parcele" jesli tego bedzie wymagala gielda wymiany na The sims3, bo tam tez sprobuje wrzucic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-05-12, 17:36   #5
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Kury , donice na płocie, troszkę chaosu na podwórku-czysta polska wieś.Taki styl zachowasz do końca- sukces murowany. Dobrane wszystko idealnie, nawet firanka w sypialni- jak całe reszta , bardzo się ucieszę jak będę mogła zobaczyć już całość. I miło nam, że Ci się tu u nas podoba - mam namyśli prace
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-12, 19:21   #6
BXL4
Gość

Domyślnie

oj, bardzo sie podobaja wczoraj zostalam oczarowana palacem Alicji,mimo iz takich budowli nie lubie, to ogrom pracy i dbalosc o szczegoly mnie porazil Dzis skonczylam meblowanie dworku - biore sie za obejscie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-12, 20:37   #7
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Iwonko - dzięki za miłe słowa o moim pałacu. I nie wiem co napisać, abyś nie odebrała tego jako formy rewanżu.
A twój domek mnie prawdziwie zachwycił!
Długo byłam fanką dworku polskiego figi (jej praca jest jeszcze na naszym forum, bodaj w alei zasłużonych), ale od wczoraj dołożyłam kolejny obiekt do podziwiania. Musisz go skończyć koniecznie - a ja będę pierwsza w kolejce do pobrania.
I mam od razu prośbę, choć to może być trudniejsze do zrealizowania - jeśli domek będzie zawierał cc - a pewnie będzie - to spakuj te cc do osobnego załącznika, choćby tylko dla mnie, dobrze? Info o obiektach użytych do wystroju w takiej formie, w jakiej obecnie jest załączane do parcel - nic nie daje, bo nie są to linki aktywne, i szukanie na piechotę to w zasadzie droga donikąd. Ale kury - wiem skąd są!
Swoją drogą - rozczarował mnie trochę dodatek Zwierzaki pod tym względem. Mogli dać trochę zwierząt i ptactwa domowego zamiast tych jaszczurek, wężów i żółwi do zbierania!
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 21:34   #8
BXL4
Gość

Domyślnie

dzieki Alicjo, ja wlasnie kilka dni temu odkrylam dworek figi, szkoda ze tak pozno, bo pewnie pare pomyslow bym podpatrzyla, bo jest on przepiekny i rownie mnie oczarowal, ale zostal mi juz tylko do wykonczenia ogrod, moze dzis do tego przysiade, bo troche czasu zabral mi domek na konkurs i na "chwile" odlozylam dworek.
Alicjo, dworek bedzie zawieral na pewno cc, bo nie umialabym go inaczej chyba ozdobic w te wszystkie szmatki, kwiatki, kurki itp, i bardzo chetnie zrobie dla Ciebie to specjalne powyzsze pakowanie, ale wlasciwie nie wiem jak to zrobic pomozesz?
O "Zwierzakach" mysle podobnie, fajnie sa w nim rozbudowane konie, ale liczylam na jakies krowy, owieczki czy wlasnie kurki ja poki co dodatek mam odinstalowany i nie moge sie zabrac by go znowu zainstalowac.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania