Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 23-10-12, 23:54   #1
BXL4
Gość

Domyślnie Dom na wzgórzu

Witam ponownie

taki mam ostatnio nostalgiczny nastrój, więc i domek powstał w takim stylu. Domek jest na działce o wymiarach 25x30, ma dwie łazienki, dwie duże sypialnie, salonik, jadalnię i kącik gabinetowy, spiżarnię i budynek gospodarczy. Starałam się zbudować go i wyposażyć w to co oferuje EA, lecz parę drobiazgów cc było nieuniknionych.

I troszkę info dla Kibiców mojej Kruszynki
W komentarzach pod moim poprzednim domkiem, Alicja poprosiła mnie, abym coś więcej szepnęła na temat naszego "trwania - dążenia do upragnionego celu" i tak też zrobiłam, ale nie bardzo wiem, gdzie tak naprawdę umieścić te moje wieści, to napisałam tam troszkę i napiszę też tu.
Dziś zaczął nam się szczęśliwie już 25 tydzień, wyszliśmy obronną ręką już z tego najgorszego czasu, nasza Córeczka rośnie zdrowo, tańczy w brzuchu, ja muszę nadal mocno się oszczędzać, dużo leżeć i cały czas być pod kontrolą lekarza i może dzięki temu uda nam się uniknąć przedwczesnego porodu, który grozi nam od 12 tygodnia i szczęśliwie urodzę o czasie nasze Pierwsze Forumowe Dziecię

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot-127.jpg
Wyświetleń:	6278
Rozmiar:	100.5 KB
ID:	4214  
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip Dom na wzgórzu.zip (21.54 MB, 246 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Sławek ; 28-07-16 o 20:18
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 7 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 24-10-12, 10:40   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Śliczny, nazwałabym to Alusiowym Domkiem. Bardzo podoba mi sie kuchnia, przyciąga wzrok, jest taka pełna ciepła.
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-12, 20:15   #3
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Bryła rewelacyjna taka rodem z amerykańskiego przedmieścia Fajnie wygląda te połączenie sidingu z cegłą. Wnętrze piękne, świetny dobór patternów, najbardziej podoba mi się te drewno użyte na podłodze, takie realne Jedynie obniżyłbym dach nad wejściem i ten po lewej stronie
stare 25-10-12, 12:03   #4
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Chcialam wczoraj skomentować, ale mi net tak zmulał, że zdjęć nie moglam oglądnąć. Co za wielki dom! ja nie umiem tzn nie mam weny na urządzanie takich dużych domów, udało mi się to chyba tylko raz . Także moje gratulacje.

Bardzo się cieszę, że najgorszy okres za Wami. Teraz tylko trzeba być dobrej myśli i odpoczywać, odpoczywać i jeszcze raz odpoczywać a będzie wszystko super. Wierzę w to z całego serca.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-12, 09:41   #5
BXL4
Gość

Domyślnie

Strasznie mi się spodobało określenie "Alusiowy dom" hm, coś w tym jest, lubię bardzo Alusiowo-wiktoriański styl, często jest moją inspiracją.
Dzięki Wam wszystkim
Anulka, dobra myśl coraz częściej nam się pojawia, dziękuję

edit: a, nie bardzo wiem, czemu mam miniaturkę w poście, a w wątku jej brak? da sie coś z tym zrobić?

edit2: z miniaturką już wszystko wiem, dzięki Dziewczyny

Ostatnio edytowane przez BXL4 ; 28-10-12 o 20:39
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania