Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 21-05-12, 14:46   #1
BXL4
Gość

Domyślnie Nowokonk

Przedstawiam swoj nowy dom, nie uwierzycie, bo i mi ciezko w to uwierzyc, ale zbudowalam Cleanik przez duze "C" nie uzylam nawet jednego jedynego patternu spoza EA, dwie albo trzy rzeczy ze store i to chyba nawet darmowe o ile dobrze kojarzę. Ostatnio to takie tu modne jak widze, choc mi specjalnie nie podchodzi, gdyz zal, ze nie moge uzyc tylu slicznych kwiatuszkow, firaneczek i innych pierdółeczek - bo w to bardzo uboga jak dla mnie EA jest, no ale, moj Clean powstal z przymusu, dla potrzeb konkursu na spolecznosciowym, a przy okazji dla sprawdzenia czy potrafie cos stworzyc bez wsparcia cc. I od razu chyba moge zdementowac teorie, ze problemy z wysylaniem na Gielde Wymiany czesto spowodowane sa dodatkami cc - ja dzis probowalam wyslac moj clean i jakiez bylo moje zdziwienie kiedy pojawilo sie czerwone koleczko i informacja "blad systemowy"..

Dom jest parterowy, utrzymany w nowoczesnym stylu, zawiera 1 sypialnie, salon, lazienke, kuchnie z jadalnia, kryty basen, wiate garazowa, taras i kort tenisowy.

Cena:
za umeblowany: 158 540$
za nieumeblowany: 90494$

zawiera:

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot-50.jpg
Wyświetleń:	5621
Rozmiar:	81.3 KB
ID:	3671  
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip Nowokonk.zip (12.97 MB, 284 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Sławek ; 28-07-16 o 20:27
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 12 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 21-05-12, 16:30   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

BXL4 - bardzo ciekawa propozycja, zwłaszcza ten skośny dach, bardzo ja wyróżnia. Świetnie wychodzą Ci domki w bieli, aż zazdroszczę. Podoba mi sie pomysł, łazienki i sypialni
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 17:06   #3
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Świetny domek! Aż trudno uwierzyć, że clean! Super rozwiązania zastosowałaś - podoba mi się kuchenna wyspa, dachy skośne, kolor drewna... Bardzo udany cleanik
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 19:56   #4
karolajna1982
Gość

Domyślnie

Super ten skośny dach! Ciekawa jestem jak go zrobiłaś?
Clean rządzi i Tobie też świetnie wyszło! Bardzo mi się podoba kuchnia i wiele ciekawych pomysłów np: w sypialni ten kącik z komodami, półkami i obrazem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 20:50   #5
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Bardzo ciekawy domek. Jeszcze się nie spotkałam z takimi dachami. bardzo ładne połączenie tego odcieniu drewna z białymi ścianami. Wygląda to bardzo elegancko i delikatnie. Wnętrza również bardzo ładne mimo braku tekstur i dodatków z netu Gratuluję
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 21:52   #6
BXL4
Gość

Domyślnie

dziekuje Dziewczyny ten dach skosny zrobilam pierwszy raz w zyciu, podpierajac sie poradnikiem ze spolecznosciowego, o tu http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/506687.page , jest tam jeszcze kilka fajnych rozwiazan, troche pracochlonny, ale wyszedl chyba calkiem fajnie.
Loki, ja mam wrazenie, ze ja tylko umiem biale domy budowac, ewentualnie ceglano kamienne, jakos w innych odcieniach mi to nie wychodzi, stad Twoja ostatnia zabawa z tynkiem tak mnie zaintrygowala.
Alicjo, faktycznie clean "wymusza" wyszukiwanie roznych ciekawych rozwiazan, co osobiscie bardzo mi sie spodobalo ale jednak bede obstawac za tym, ze cc jest cudowne we wszelkie "ozdobniki" i patterny, bo faktycznie, bez okien, mebli, sprzetow z cc jakos mozna sie spokojnie obejsc, to jednak te wszystkie wazoniki, obrazeczki, kwiatuszki, koszyczki czy najbardziej firanki, sa bezkonkurencyjne i mocno mi ich brak przy tworzeniu cleanu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 23:10   #7
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Wyśmienity domek, wyśmienity clean, wyśmienity skośny dach, mi by raczej zabrakło cierpliwości z bawaniem się nim. Brawo za pomysł kortu do badmintona Podoba mi się sypialnia a właściwie kącik z komodami no i oczywiście łazienka też jest niezła

GW jest jakoś wrogo nastawiona do Nas. Wielkokrotnie próbowałem wysłać mój dom Alicja, oczywiście wyczyszczona z ND i dla własnego dobra a właściwie dla dobra komputera musiałem po wielu próbach zrezygnować :|
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-12, 23:49   #8
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Tak mnie zaskoczyłaś tym domem, że z wrażenia szczęka mi opadła. Jest świetny! Już go sobie pobrałam, juto obejrzę w grze.

A propos wysyłania parcel na GW, wysłałam trzykrotnie moją ostatnią parcelę, dostałam komunikat, ze została wysłana, a dotąd nie pojawiła się na forum. Chyba - trzykrotnie - rozpłynęła się gdzieś po drodze w wirtualnej przestrzeni.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-12, 08:50   #9
BXL4
Gość

Domyślnie

Dziekuje Wam bardzo, kort tez kiedys gdzies podpatrzylam u kogos Z GW to naprawdę jakas dziwna sprawa i w zasadzie nie wiadomo gdzie z tym problemem sie udac i jak temu zaradzic, Danusiu, dokladnie mi juz komunikat "blad systemowy" odpuścił wlasnie na rzecz komunikatu, ze zostala wyslana, a dotad nie pojawila sie na forum i co tu zrobic, chcialabym, zeby znalazl sie ktos madry w tym temacie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-12, 15:03   #10
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Bryła to jest rewelacja! jestem pod ogromnym wrażeniem. Jak z obiektami Ea można stworzyć coś takiego to ja się pytam?! Po co nam dodatki ?
stare 22-05-12, 15:17   #11
Honda
Projektant miejski
Renowator Sunset Valley

Podziękował
927
Podziękowano
789
Domyślnie

Bardzo ciekawa propozycja. Dach jest niewątpliwie największym atrakcją w tym domu, ale wnętrza również niczego sobie. Jak widać z gry da się wyciągnąć już dość sporo, żeby osiągnąć fajny efekt bez CC.

uno, dos, tres, cuatro, cinco, seis, siete, ocho...
Hop do skrzynki...
Honda jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-12, 22:37   #12
BXL4
Gość

Domyślnie

dziekuje Matt i Hondo i powiem Wam, ze rowniez zachodze w glowe jak mi sie to udalo bez cc dobrej nocy..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-12, 20:24   #13
Berryann
Vip

Podziękował
205
Podziękowano
293
Domyślnie

chyba wszystkie ochy i achy zostały już wypowiedziane wiec dodam od siebie że powinnaś częściej robić cleany bo jest zapierający dech wielkie gratulacje bo jest po prostu super
Berryann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-12, 08:23   #14
KimKolwiek
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,988
Podziękowano
1,327
Domyślnie

Rewelacyjna bryła, widać ogrom pracy jaki w nią włożono.Wnętrza idealnie ze sobą współgrają , i wszystko stanowi spójną całość, no to ja czekam na następne

Kobiety są po to by je kochać, nie rozumieć ....

KimKolwiek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania