Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 19-07-13, 16:05   #1
Kuba

Wyróżniony
Mieszkaniec startera

Podziękował
9
Podziękowano
138
Domyślnie Victoria

W sumie nie wiem co o tym napisać. Przyszła wena i już. Po 2 latach od ostatniego domu, wracam (na razie tylko z jednym projektem) do budowania. Pomysłów dużo, ale czy będę miał na tyle chęci na ich zrealizowanie, nie wiem. Wierzę, że to wiktoriańskie coś spodoba się wam. Dom jest ogromny, salon, kuchnia, jadalnia, 3 łazienki,pralnia, 4 sypialnie, gabinet. Zdjęć ogrodu nie ma, wcięło mi je. Uzupełnię je jutro. Zapraszam do oglądania. Dziękuje Przemkowi z SimsDesign za obróbkę fotografii.

Uwaga! Gdy wysłałem dom Przemkowi, napisał, że dom nie wyświetla mu się w grze, ale nie posiadał wtedy Rajskiej Wyspy. Dlatego, gdy ktoś go pobierze, niech napiszę do mnie, czy jest w skrzyni domów.

Dom wymaga wszystkich dodatków i akcesoriów poza Słodkimi Niespodziankami i Szalonymi Latami 70, 80, 90

CC:
Store
Lhonna - SimsDistric.pl
Bruno - SimsDesign.pl
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r3.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	98.3 KB
ID:	4503   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r2.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	85.1 KB
ID:	4504   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	r1.jpg
Wyświetleń:	269
Rozmiar:	81.0 KB
ID:	4505  
Załączone Obrazki

Załączone Pliki
Typ Pliku: zip z_Victoria.zip (12.13 MB, 249 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Honda ; 25-07-13 o 11:52
Kuba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 10 Users Say Thank You to Kuba For This Useful Post:
stare 20-07-13, 16:06   #2
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Super.
Wydaje się, że dom jest naprawdę grywalny, wręcz idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Pozbyłbym się może tylko tego sidingu z elewacji i zamienił to na jakiś kamień i farbę.

No i spróbuj wrzucić jeszcze raz miniaturkę, bo się nie wyświetla. Sam bym to zrobił, ale nigdy mi to nie wychodziło i nie chcę czegoś przypadkiem usunąć
Sahem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-13, 16:25   #3
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Piękny
Jej ale Ci zazdroszczę tej grafiki w grze. Jakiego masz kompa, że tak pięknie wszystko wygląda? Bo zamierzam się do kupna nowego sprzętu i nie chcę kota w worku.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-13, 18:05   #4
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Zgodzam sę z Anula, zdjecia są super. A to powala http://i962.photobucket.com/albums/a...Victoria/4.jpg . Bardzo ładna sypialna główna. Salonik w białym wykończenu tez wyszedł bardzo gustownie
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-13, 18:05   #5
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Bryła jest zachwycająca. Ja zostawiłbym siding, ale połączyłbym go z jakaś inną fakturą. Dom wydaje się być duży, ale jak patrze na rzuty to pomieszczenia wydają się nieduże. Moimi faworytami są: korytarz i granatowa sypialnia
stare 20-07-13, 18:25   #6
Kuba

Wyróżniony
Mieszkaniec startera

Podziękował
9
Podziękowano
138
Domyślnie

Zdjęcia to obróbka, bez efektów zdjęcie wygląda tak: http://i962.photobucket.com/albums/a...akubys/1-1.jpg.
Intel(R) Core(TM)2 Quad Cpu Q6600 @2.40 GHz, RAM 4GB, tylko tyle wiem, a resztę to nawet nie mam pojęcia gdzie sprawdzić
stare 20-07-13, 22:24   #7
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Uroczy mały domek. Najbardziej podoba mi się pierwsza sypialnia i gabinet. Myślę, że efekty nie są potrzebne (dom ich nie potrzebuje ), lepiej by się oglądało bez nich. No i wtedy widać, jak rzeczywiście wygląda dom.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-13, 14:32   #8
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Domek potężny i udany. Pewnie miałeś nie lada wyzwanie aby dobrać/zrobić odpowiedni dach. Podobnie jak pisze Sahem, elewację zrobiłbym w kamieniu i farbie. Po pierwszym zdjęciu zacząłem się o siebie martwić, że coś nie tak jest z moim wzrokiem. Dopiero później doczytałem, że zdjęcia są obrobione Moimi faworytami są korytarz, jadalnia i sypialnia w paski.
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-13, 16:17   #9
Kuba

Wyróżniony
Mieszkaniec startera

Podziękował
9
Podziękowano
138
Domyślnie

Dach to był jeden z mniejszych problemów. Największym wyzwaniem było rozmieszczenie pokojów. Finalna wersja to chyba 15 próba , o ile dół był jeszcze w miarę łatwy, to góra była strasznie trudna. Początkowo miały być tam tylko dwie duże sypialnie - dla niemowlaka (stąd ten wózek na werandzie), a drugi dla rodziców. Na półmetku urządzania stwierdziłem, że zrobię dwa pokoje dla nastolatków, ale niekoniecznie muszą oni się tam znajdować.
stare 21-07-13, 19:45   #10
Berryann
Vip

Podziękował
205
Podziękowano
293
Domyślnie

bardzo amerykański podoba mi się
Berryann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-13, 15:51   #11
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Loki dokładnie to zdjęcie mnie najbardziej zachwyciło
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-07-13, 15:12   #12
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Domek jest świetny - urzekła mnie elewacja - taka delikatna, pastelowa. Ale teraz już nie wiem, czy uzyskałeś taką tonację kolorów, czy to sztuczki z fotoszopem! Trochę mnie zdezorientowało zdanie, że kolega obrabiał ci fotki. Wiesz - wolałabym wiedzieć, że domek, który pobieram będzie dokładnie tak wyglądał, jak na zdjęciach. Nie chciałabym przeżywać zawodu podobnego jak np z Simami, którzy pięknie wyglądają u kreatora w studiu, a potem okazuje się, że piękny kolor oczu, nieskazitelna skóra, kolor włosów - to tylko na zachętę....
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-13, 18:46   #13
Anna_Vel_annA
Mieszkaniec startera

Podziękował
31
Podziękowano
51
Domyślnie

Drogi Kubo,

Niewatpliwie ponad fakt iz tworzysz wspaniale projekty domow, zaletą ogromna Twojej pracy sa zdjecia. Wspaniale przedstawiles tu swoj projekt.
Dom jest niebianski. Za rowno elewacja barwna, wiosenna, takze wnetrza gdzie panuje lekkosc, subtelnosc, a takze elegancja. Rozplanowanie i wyposazenie wnetrz przemyslane, dopracowane, doskonale zrekolorowane. Pelna podziwu jestem dla Twojego dziela. Nie jest zagracony niejednokrotnie potrzebnymi do rozrywki naszych simow przedmiotami, ale to wlasnie jego zaleta. Jest bardziej tu i teraz, anizeli simowy kąt. Obie sypialnie które najbardziej przyciagnely moja uwage sa zwyczajnie piekne, co tu wiecej dodawac, lepiej sie spakuje i przeprowadze do Ciebie

Kapitalne!
Pozdrawiam serdecznie,
Anna
stare 30-07-13, 08:05   #14
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Bardzo ładny projekt, szczególnie jadalnia oraz sypialnie wpadły mi w oko No i duże brawa za rozplanowanie i ogarnięcie pomieszczeń w tak sporym budynku Co do zdjęć natomiast, nie mam nic przeciw ich obróbce, jednak kilka jest, moim zdaniem, przeszarżowanych, min. salon, który sprawia dość nienaturalne wrażenie. Akurat z efektami specjalnymi czasem tak jest, że mniej znaczy więcej
Lhonna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania