Wróć   SimsDistrict > InDistrict > Wydania gazety

Wydania gazety Największy w Polsce, internetowy magazyn fanów serii The Sims.

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 29-08-11, 12:15   #41
Dawid
Stylista Halloween

Podziękował
104
Podziękowano
186
Domyślnie

Simomaniaku ja korzystam tylko i wyłącznie z gimpa i jak trochę poćwiczysz to uda się
stare 29-08-11, 20:14   #42
SimomaniaK9
Nowy w dzielnicy

Podziękował
2
Podziękowano
16
Domyślnie

Dziękuję ;-)
SimomaniaK9 jest nieaktywny  
stare 02-10-11, 22:18   #43
ayodhye
Gość

Domyślnie

Z tą gazetką to ma być jakiś żart ? Wybaczcie ale ktoś to musi w końcu napisać. Każdy ma obowiązki, rozumiem że poskładanie gazetki do łatwych nie należy. Wykręcacie się pracą i brakiem czasu, ja też mam szkołę po 7 godz. dziennie, lekcje, bierzmowanie, ale zdążyłem oddać 2 artykuły na czas. Zwlekacie z tą gazetką już 6 mies. (!) Ludzie, nie wmawiajcie mi że przez 6 mies. nie zdążyliście zrobić gazetki, to co zaczyna się tu dziać jest żałosne. Błagam twórzmy coś porządnie albo wcale, bo skoro tak to ma wyglądać to ja odpadam. Już kilka razy pytałem co z gazetką i za każdym razem ta sama śpiewka.

stare 03-10-11, 08:05   #44
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Napiszę wprost. Nasza gazetka zmieniła się w nieregularnik i będzie w nieokreślonej przyszłości (plansza z zapowiedziami z ostatniego numeru została odświeżona, żeby nikogo już nie myliła). Kiedy gazetka wyjdzie, będziemy mogli się cieszyć, jeśli nie, mamy za sobą dwa numery, z których również możemy się cieszyć.
Lhonna jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 20:29   #45
Alicja
Właściciel zrujnowanego pałacyku

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Lhonno, jak już o tym mowa - czy w kolejnym numerze, który się ukaże (lub nie) przewidujecie miejsce dla mojego reportażu z Wyspy Gallahada? Strona, z której wyspa pochodzi znów działa, i jest dostępna do pobierania. Przyznam, że starałam się rzetelnie podejść do zadania i napracowałam się sporo, i nie chciałabym, aby moja praca poszła w zapomnienie... Chciałabym też coś zaproponować - tym razem sama z siebie... Zrobiłam przymiarki do reportażu o Queenstown (no, po prostu zakochałam się w tym mieście) Mogę też zrobić z Redcliffs i Hidden Springs - byłby więc to cykl na kilka lub nawet kilkanaście numerów, a w żadnej gazetce jakie oglądałam do tej pory, nie ma reportaży z nowych okolic - przynajmniej w takiej formie - więc byłoby to coś nowego. Ze względu na dość długi okres upływający od jednego do drugiego wydania - i ja miałabym wystarczająco czasu na przygotowanie tych prac, nie poganiana i ponaglana terminami jak przy Gallahadzie.

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+polski-21521
Alicja jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 21:01   #46
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Tak Alicjo, Twój reportaż będzie w następnym numerze gazetki. Ukaże się ze skrótami (kwestia dopasowania objętości do liczby stron), ale z linkiem do pełnej wersji na forum.
Lhonna jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 21:36   #47
Gingers
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał ayodhye Zobacz post
Z tą gazetką to ma być jakiś żart ? Wybaczcie ale ktoś to musi w końcu napisać. Każdy ma obowiązki, rozumiem że poskładanie gazetki do łatwych nie należy. Wykręcacie się pracą i brakiem czasu, ja też mam szkołę po 7 godz. dziennie, lekcje, bierzmowanie, ale zdążyłem oddać 2 artykuły na czas. Zwlekacie z tą gazetką już 6 mies. (!) Ludzie, nie wmawiajcie mi że przez 6 mies. nie zdążyliście zrobić gazetki, to co zaczyna się tu dziać jest żałosne. Błagam twórzmy coś porządnie albo wcale, bo skoro tak to ma wyglądać to ja odpadam. Już kilka razy pytałem co z gazetką i za każdym razem ta sama śpiewka.
Jeśli uważasz, że 7 godzin dziennie, lekcje i bierzmowanie to dużo to chyba ty robisz sobie żarty. Weź pod uwagę, że osoby pracujące nad gazetką mają zazwyczaj nie tylko prace, ale także obowiązki domowe. Skoro zostało napisane, że gazetka będzie - to będzie i nie ma co niepotrzebnie naciskać. Co więcej gazetka wydawana jest dobrowolnie a nie przymusowo więc ta wiadomość jest co najmniej nie na miejscu. Z mojej strony eot.

stare 04-10-11, 15:12   #48
ayodhye
Gość

Domyślnie

Tak Gingers, dobrze wiem jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemnością zresztą) ale uważam że przez 6 mies. nawet dorośli są w stanie poskładać gazetkę. I myślę że dobrze ze moja wiadomość skłoniła Lhonne do napisania prawdy, a nie do mydlenia oczu. I Gingers uwierz mi, że nastolatki też mają dużo na głowie, a skoro nie wiesz jak wygląda mój dzień to skąd możesz wiedzieć czy mam dużo zajęć czy mało, lepiej zajmij się tym co umierz najlepiej czyli wmawianiem że wszystko jest okej i lizaniem dupy innym userom

stare 04-10-11, 18:53   #49
Gingers
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał ayodhye Zobacz post
Tak Gingers, dobrze wiem jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemnością zresztą) ale uważam że przez 6 mies. nawet dorośli są w stanie poskładać gazetkę. I myślę że dobrze ze moja wiadomość skłoniła Lhonne do napisania prawdy, a nie do mydlenia oczu. I Gingers uwierz mi, że nastolatki też mają dużo na głowie, a skoro nie wiesz jak wygląda mój dzień to skąd możesz wiedzieć czy mam dużo zajęć czy mało, lepiej zajmij się tym co umierz najlepiej czyli wmawianiem że wszystko jest okej i lizaniem dupy innym userom
Zacznijmy od tego, że ja sobie nie życzę, żeby ktokolwiek twierdził, że 'liże dupę innym userom'. Rozumiem, że nie można być miłym, czyli krótko mówiąc nie brać przykładu z ciebie. Poza tym to akurat w tym momencie wywlekasz, ze cie nie lubię, bo ja tego nie powiedziałem (inną sprawą jest szacunek). Tak się składa, że opisałeś w skrócie swój dzień i naprawdę nie wygląda na to, że brak Ci czasu wolnego. Ja natomiast myślę, że twoja wiadomość miała na celu pokazanie, że oni są źli bo się nie wywiązują, ty jesteś wspaniały bo ich poganiasz - tak nie jest. Stanąłem w obronie osób pracujących nad gazetką gdyż uznałem to za słuszne. Z mojej strony tyle, jeśli chcesz nadal prowadzić tą rozmowę to to nie ma najmniejszego sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie.

stare 04-10-11, 19:06   #50
Honda
Projektant miejski
Renowator Sunset Valley

Podziękował
927
Podziękowano
773
Domyślnie

Ok, stop! to jest wątek dotyczący opinii na temat gazetki, jak się chcecie pokłócić, to na PM proszę. Proszę też powściągnąć język ayodhye!

uno, dos, tres, cuatro, cinco, seis, siete, ocho...
Hop do skrzynki...
Honda jest nieaktywny  
stare 04-10-11, 19:16   #51
ayodhye
Gość

Domyślnie

OK, napiszę jeszcze tylko że w moim poście nie chodziło o pokazanie jak źli są twórcy gazetki, uznałem po prostu że lepiej będzie jeśli ktoś napisze wprost co się z gazetką dzieje i bardzo dobrze ze Lhonna to zrobiła, wszyscy teraz wiedzą na czym stoją i nie będzie problemu i nerwów z powodu braku gazetki. Jeśli ktoś odebrał to jako zarzut to bardzo przepraszam, nie o to chodziło. Drugą sprawą Gingersie jest to że nie odczuwam potrzeby wywyższenia się nad innymi poprzez pośpieszanie, bądź rozkazywanie innym.

stare 07-10-11, 21:52   #52
Łukasz
Gość

Domyślnie

Numer przynajmniej jesienią będzie? ^^

Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania