Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 22-05-13, 13:12   #1
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie Zamek von Nowakstein

Zamek von Nowakstein (no CC)

50x50
U 991 721 / NU 365 376
Zamek von Nowakstein powstał w 1288 roku, wśród bujnego drzewostanu. Według relacji pochodzącej z XIX wieku, w czasie najazdu simowego w 1241 roku, w zamku von Nowakstein miał zatrzymać się na noc książę Henryk Zamojsky, udający się pod Miłowo, gdzie miał stoczyć słynną bitwę.
W 1965 roku w wyniku wielkiego pożaru lasu, ogień dotknął granic zamku siejąc ogromne spustoszenie i w ostateczności rujnując niemal cały zamek. Z pożaru od całkowitego zniszczenia udało się zachować wschodnią wieże, która to do obecnych czasów zachowała swój oryginalny wystrój.
Rok 2000 był rokiem przełomowym dla zamku. W tedy to znalazł się chętny inwestor, który postanowił na gruzach starego zamku zbudować nowy pałac von Nowakstein. Do budowania pałacu użyto drogich kamieni, sprowadzonych z dalekich zakątków świata. Jedynie gabinet i wschodnia wieża, służąca obecnie jako apartament dla kamerdynera, zachowała swój dawny wystrój. Obecni właściciele mogą korzystać z wystawnej sali balowej i kinowej oraz z basenu znajdującego się w podziemiach. Prywatna część apartamentowa składa się z dwóch sypialń, gabinetu, trzech łazienek i dużej kuchni z widokiem na salon.
W trakcie wykańczania winiarni, natknięto się na tajemnicze pomieszczenie od którego, według miejscowej legendy prowadzi korytarz do grobowców poprzednich właścicieli.

Elewacje

Ogród

Winiarnia

Sala kinowa

Sala Zen

Szatnia z natryskami i toaletą

Basen

Rzut podziemi

Parter
Sala bankietowa z salonikiem

Hol

Apartament kamerdynera

Rzut parteru

Pierwsze piętro
Hol

Prywatny apartament
Korytarz

Kuchnia i salon

Łazienka

Sypialnia gościnna z łazienką

Rzut pierwszego piętra

Drugie piętro
Sypialnia wraz z łazienką

Rzut drugiego piętra

Trzecie piętro gabinet

Rzut trzeciego piętra

Widoki z zachodniej wieży

STORE
Łuk Piwniczny
Bluszcz K2
Paryski zegar ścienny
Sterta rzeczy do zajęć na powietrzu
Kinkiet "Płomienny"
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	główne zdjęcie.jpg
Wyświetleń:	4869
Rozmiar:	68.8 KB
ID:	4423  
Załączone Pliki
Typ Pliku: rar Zamek von Nowakstein.part1.rar (25.00 MB, 147 wyświetleń)
Typ Pliku: rar Zamek von Nowakstein.part2.rar (25.00 MB, 160 wyświetleń)
Typ Pliku: rar Zamek von Nowakstein.part3.rar (4.25 MB, 144 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Kamil1990 ; 10-02-14 o 16:22 Powód: ImageShack zwariował
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 8 Users Say Thank You to Kamil1990 For This Useful Post:
stare 22-05-13, 19:16   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Kamilu z wielka przyjemnością obejrzałam zdjęcia. Bardzo podoba mi sie to ,że wnetrza są nowe, a nie postarzane. Podkreśla to urodę użytych mebli, i nadaje lekkości. Wiem ile pracy kosztowała budowa takiego zamku tak więc wielkie gratulacje, że się nie poddałeś
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-13, 13:38   #3
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

A już myślałam, że zapomniałeś o tym zamku. Również cieszę się, że go skończyłeś. Fajnie Ci wyszła bryła. Wnętrza, jak napisała Loki ogląda się przyjemnie.
Trochę szkoda, że nie umieściłeś zamku na większej parceli, bowiem, aż prosi się o troszkę większy ogród.
Trochę też mi zgrzyta nowoczesna kuchnia połączona z bardzo tradycyjnym salonem. Ale to drobiazgi, a o gustach się nie dyskutuje.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-13, 23:09   #4
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Zgodzę się z Danutą, większy ogród by się przydał,albo przynajmniej parę większych drzew. Wnętrza ciekawe, urządzone na bogato Podziwiam za cierpliwość do ustawiania niektórych rzeczy. Moim faworytem jest ta jaśniutka sypialnia, tylko nie pasują mi trochę te egipskie lampy w łazience. Świetny pomysł z basenem i "żywym" kącikiem przy kabinie opalającej
stare 24-05-13, 08:57   #5
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Obejrzałam z wielką przyjemnością - i powiem, że twój zamek, choć to duża budowla - nie przytłacza..... Może właśnie dzięki temu, że nie poszedłeś w wierne odwzorowanie stylu "z epoki"... Podziwiam cierpliwość... i konsekwencję. Mojego Howards End mimo wysiłków chyba jednak nie zdołam odbudować. Po raz kolejny bowiem przekonałam się, że choć dodatki Luny porywają oczy - to większość jest źle zrobiona, i powoduje załamkę gry. A bez nich Howards byłby bardzo zubożony.
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-13, 14:10   #6
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Ciekawa parcela i widać, że włożyłeś ogrom pracy w jej dopracowanie. Bardzo podoba mi się pomysł basenu w podziemiach a sypialnia na drugim piętrze jest wprost urzekająca. Wielkie brawa za rozmach a jednocześnie dokładność!
Lhonna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-07-13, 17:13   #7
Anna_Vel_annA
Mieszkaniec startera

Podziękował
31
Podziękowano
51
Domyślnie

Drogi Kamilu, jak pisalam wczesniej...

Zamek to istne dzielo sztuki, podziwiam kazdego tworce simowych parceli ktory ma petyt na wieksze budowle niz te mieszczace sie na dzialce 30 x 30 z ogrodem, Ty o ogrodach (jakze pieknych i bujnych) nigdy nie zapominasz, to sie chwali! Pomieszczenia wyposazone za rowno stylowo jak i nowoczesnie, no bo wiadomo, silownia musi byc, nikt nie lubił otyłych królów (wyzsze podatki pewnie by dołozyl) jadalnia i czesc wypoczynkowa ozlacaja cały projekt, przestrzen, harmonia, wysoki standard. Luksusowe lazienki wymiataja, elementy egzotyczne zaczarowuja ogladajacego, sa magiczne. Sypalnie to exkluzywne buduary, pewnie simy nie maja najmniejszej ochoty z nich wychodzic.

Jestes utalentowanym budowniczym i projektujesz bardzo ciekawe domy. Zycze weny i wszystkiego dobrego.
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania