Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Domy / Houses

Domy / Houses Samotnik,hulaka,młoda para a nawet wielopokoleniowa rodzina może znaleźć w poniższym zasobie pustostanów odpowiedni dom dla siebie.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 28-09-12, 10:30   #1
BXL4
Gość

Domyślnie dom na przedmieściach

Witajcie, dawno mnie tu nie było, obejrzałam sobie kilka Waszych dla mnie zaległych prac - piękne!
U mnie dość trudny czas ostatnio, szpital, strach, zabieg, mnóstwo badań.. - wyczekujemy w wielkich obawach naszej małej Córeczki, łatwo nie jest, ale dotrwaliśmy już bezpiecznie do 21 tygodnia i oby tak dalej, trzymajcie kciuki. Cudzie trwaj!!!

Wrzucam dziś swój kolejny dom, zbudowałam go jakiś czas temu, jeszcze przed całym tym nagłym zamieszaniem, tyle że już nie miałam potem możliwości i głowy do tego aby go tu opublikować. Dom zawiera troszkę cc; szafki kuchenne, łózko w sypialni, kominek i kilka kwiatków, obrazków i firanek, resztę jakoś udało się zaczerpnąć z EA
Mam nadzieję, że Wam się spodoba, zapraszam.

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot-59.jpg
Wyświetleń:	6466
Rozmiar:	94.3 KB
ID:	4173  
Załączone Pliki
Typ Pliku: zip podmiejska rezydencja.zip (19.87 MB, 271 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez Sławek ; 28-07-16 o 20:20
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 9 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 28-09-12, 18:49   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Skamuflowałaś to tak w dzisiejszych komentarzach, że aż trudno znaleść. Domek jest ciekawy, wielkie brawa za cały parter, kuchnia- marzenie każdej pani domu
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-12, 19:51   #3
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

BXL4 co to taki duży uskoko w garażu ? Domek z zewnątrz wygląda na niepozorny ale za to w środku pojawiły się w końcu moje klimaty Sypialnia i łazienki wymiatają, natomiast co do kuchni to myślę Loki, że nie tylko byłaby ona marzeniem pani domu ale również i pana domu ( chociaż ja preferuje styl back-red-white ).
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-12, 20:22   #4
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Po obejrzeniu bryły bylem przekonany, że wnętrze będzie klasyczne, stonowane. A tu zdziwienie. Wnętrza są nowoczesne, kolorowe. Bardzo fajny kominek i jasna przestronna jadalnia. Ta zieleń w kuchni trochę razi po oczach
stare 28-09-12, 20:47   #5
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Brawo - dom z zewnątrz nie zapowiada takiej feerii barw, faktur i nowoczesnego stylu. Podoba mi się w zasadzie wszystko - a w szczególności pokoik dziecka (chyba to już teraz będzie twoja radosna część twórczość w Simach... Połączyłaś to wszystko tak zgrabnie, że pozostaje tylko ... pobrać, i delektować się tym full wypasem w grze.
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-12, 21:32   #6
Anulaa89
Projektant miejski

Podziękował
467
Podziękowano
842
Domyślnie

Piękna budowla. Również nie spodziewałam się takiego stylu wnętrz. Bardzo miła niespodzianka .

PS. Trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze i dziecinka urodziła się o czasie i wszystko przebiegało tak jak należy , będzie dobrze :*.
Anulaa89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-12, 10:07   #7
BXL4
Gość

Domyślnie

Anula, bardzo dziękuję za kciuki!!! trwamy nadal.

Dziękuję również za miłe komentarze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-12, 11:53   #8
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

BXL - napisz nam - może w innym temacie, np porozmawiajmy na każdy temat - jak przebiega proces tego "trwania", czy musisz leżeć, czy masz lapka, aby sobie od czasu do czasu pograć w naszą ulubioną ... Bardzo bardzo ci kibicuję, wiem, z własnego życia jak to może wyglądać z bliska... I cieszę się za ciebie, że to już 25 - 26 tydzień. Nawet, gdyby przydarzyło się najgorsze - to Mała ma szansę przetrwać począwszy od 24 tygodnia - w górę Też więc trzymam kciuki! Tak jak i pozostali użytkownicy forum!
To przecież nasze pierwsze forumowe dziecko!

Ostatnio edytowane przez Alicja ; 22-10-12 o 11:54
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-12, 22:18   #9
BXL4
Gość

Domyślnie

Dziękuje serdecznie Alicjo idę zatem na "porozmawiajmy na każdy temat". Dziś zaczął się 25 tydzień!!

Edit: no poszłam tam, ale tak naprawdę nie wiem gdzie się "przykleić" z tym moim trwaniem, napiszę więc tu tak w skrócie, bo i wiele nie mam co pisać, każdy dzień to nasz osiągnięty cel To prawda, przekroczyliśmy już ten 24 tydzień i to najważniejsze, ale trwamy dalej. Jestem pod stałą kontrolą lekarską, co dwa tygodnie wizyty i cały czas możliwość dzwonienia do mojego lekarza prowadzącego. Póki co ponowny szpital mi nie grozi. Nie muszę na tą chwilę już leżeć tzw plackiem, ale większość mojej doby muszę spędzać na leżeniu, czy siedzeniu. Mam mocno ograniczone chodzenie, jazda samochodem tylko na krótkich dystansach i kiedy zachodzi taka potrzeba. Mam laptopa, ale korzystam z niego w celach min gromadzenia wiedzy na temat mojej niewydolności ciążowej, jestem już szalenie biegła w tym temacie Simsy mam w komputerze stacjonarnym, stąd rzadko teraz do nich przysiadam, bo nie specjalnie mi to służy, ale coś tam powolutku czasami skubnę
Dziękuję za kciuki

Ostatnio edytowane przez BXL4 ; 23-10-12 o 22:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-12, 00:59   #10
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,028
Podziękowano
813
Domyślnie

Trzymamy kciuki za Ciebie i dzieciątko. Czekamy na Twój powrót.
A dom jest piękny, już parę razy go oglądałam. Bardzo ciepły, klimatyczny.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-10-12, 09:31   #11
BXL4
Gość

Domyślnie

Dziękuję Danusiu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania