Wróć   SimsDistrict > Downloads - Kącik młodych twórców > The Sims 3 > Parcele publiczne / Community Lots

Parcele publiczne / Community Lots Parki, sklepy, bulwary, kluby, czyli wszystko to, co powinno znaleźć się w każdej porządnej okolicy.

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat Wygląd
stare 31-10-10, 19:07   #1
mari.sa
Gość

Domyślnie Klub Nocny by mari.sa

Country club
Moja praca nie przedstawia ekskluzywnego klubu. Simów, którzy uwielbiają wiejską atmosferę oraz muzykę country zapraszam do knajpki inspirowanej stylem westernu, można tam coś zjeść ciepłe danie, napić się drinka, dać występ na gitarze lub po kąpieli w basenie ogrzać się przy palenisku.
Cena klubu umeblowanego: 79779, nieumeblowanego: 40650.
Przy budowie klubu użyłam TS3, Wymarzone Podróże, Kariera, Nowoczesny Apartament, Szybka Jazda oraz dodatki Store.

Country Club

Z lotu ptaka

Toalety

Plik z klubem:
http://www.sendspace.com/file/beu8aw
Głosujcie!!!
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6qazhs.jpg
Wyświetleń:	2297
Rozmiar:	41.5 KB
ID:	3129  

Ostatnio edytowane przez Loki ; 21-07-11 o 10:35
  Odpowiedź z Cytatem
The Following 5 Users Say Thank You to For This Useful Post:
stare 01-11-10, 01:54   #2
Carnifex
Gość

Domyślnie

Podoba mi sie twoja praca, jest to knajpka z mila i przytulna atmosfera, ale wydaje mi sie ze nie spelnia wymogow konkursowych, poniewaz klub to klub, czyli miejsce gdzie idzie sie imprezowac. Twoja parcela bardziej pasuje do tego zeby pojsc wieczorem wypic piwo, przekasic cos i pogadac, a nie imprezowac. Jak juz wczesniej napisalam podoba mi sie twoja praca, ale uwazam ze ten projekt nie pasuje do tego konkursu, bo wedlug mnie to nie jest klub nocny, tylko bar, knajpa lub restauracja.

Pozdrawiam,
Magda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-10, 04:07   #3
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podziękował
1,022
Podziękowano
812
Domyślnie

Nie zgadzam się z opinią wyżej, na szczęście im więcej pomysłów na nocny klub, tym lepiej, a tym bardziej, że takie kluby w realnym świecie doskonale spełniają swoją funkcję, zarówno w dzień, jak i w nocy. A bawić się można wszędzie. Ten klub jest szczególnie interesujący, niebanalny temat, ciekawie zagospodarowana przestrzeń i równie ciekawe wnętrza.
Jedynie mała uwaga na przyszłość: rób odstępy miedzy zdjęciami, bo zlewają się w jedną całość.

Ostatnio edytowane przez Danuta720 ; 01-11-10 o 04:09
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-10, 09:14   #4
Syll
Gość

Domyślnie

Klub nocny to dość szerokie pojęcie. Ogólnie chodzi o to by grała w nim muzyka i by ludzie się w nim dobrze bawili. Jak dla mnie te wymogi spełnia klub mari.sa
Osobiście nie lubię country, ale do tego klubu swoje simsy z pewnością bym wysłała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-10, 09:19   #5
mari.sa
Gość

Domyślnie

Dziekuję ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-10, 16:23   #6
Alicja
Właściciel zrujnowanego pałacyku

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Mnie też się podoba - trochę mniej bryła budynku, ale wnętrze doskonale oddaje atmosferę takiego klubu. Przecież nie można wszystkiego mierzyć miarą wielkomiejskiego szyku. W zapyziałym miasteczku gdzieś na zachodnich krańcach Simowego Świata ludkowie bawią się na miarę swoich możliwości - nie muszą mieć błyszczących posadzek i oślepiającego światła. Byle grała muzyka!

http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+1+polski-21521
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-10, 19:12   #7
wannazmelodyjka
Projektant miejski

Podziękował
800
Podziękowano
1,052
Domyślnie

Mnie ta bryla przypomina taką typową "Tańcbudę" z pokojami na górze do wynającia, jakich jest trochę w Polsce Przekształcić trochę dla tych co mają "Po zmroku" i można szaleć ) Wiejskie klimaty są fajne
wannazmelodyjka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-10, 15:16   #8
Carnifex
Gość

Domyślnie

Nie chodzi mi o to, ze klub musi byc wielkomiejski, w stylu modern. Moze byc w zapyzialej dziurze, ale ja tu nie widze parkietu do tanca, tylko wszedzie stoliki do siedzenia i dlatego wyzej napisalam, ze to nie jest klub - wedlug mnie.
Nie zamierzalam nikogo obrazac, zwlaszcza, ze 2 razy wyzej podkreslilam, ze ta parcela mi sie naprawde bardzo podoba. Jesli autorka czuje sie urazona, to przepraszam, to nie byl moj cel.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-10, 16:24   #9
SuperDarling
Gość

Question

Twoja praca mi się bardzo podoba. Świetnie został odwzorowany styl wiejski z fajnymi dodatkami i szczegółami. A jeżeli chodzi o formę klubu to wydaje mi się, że nie została w pełni spełniona. Widać gitarę, wieże ale brakuje tego co sprawia, iż jest to miejsce klubem. Jak już ktoś pisał bardziej przypomina to restauracje niż klub nocny. Lecz pomimo tego efekt końcowy jest jak najbardziej pozytywny!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-10, 10:20   #10
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Ciekawa propozycja, gdyż nieco inna, ale atmosferę podmiejskiego lokalu udało się Tobie oddać naprawdę fajnie . Wnętrze mi się bardzo podoba, jedynie pokusiłabym się o większe urozmaicenie bryły budynku na zewnątrz.
Lhonna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania