stare 13-08-12, 17:31   #1
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie Sahem się bawi

Zakładam temat, do którego co jakiś czas (zakładam, że to może być dość rzadko momentami) będę wrzucał fotki z mojej gry.
Mam sporo parcel pobudowanych, wiele rozgrzebanych (m.in. dom Addamsów, dworek Lucy z Rancza, Wisteria Lane).
Większość parcel zawiera dodatki nieredystrybucyjne, z których nie mam siły ich oczyszczać. Zresztą, jak pisałem - większość parcel jest zrobiona w jakiejś części.

No to tak na dzisiaj:

Dla Matt'a - dowód, że mam w grze Wisterię, o której tyle mówiłem xP

Kuchnia testowa Bree (z tej wersji jestem już zadowolony i niewiele w niej już pewnie zmienię):

Bryła domu Bree (z niej też jestem zadowolony tak na 80% - wciąż szukam jakiegoś daszka nad wejście, lampek do ogrodu i kilku innych szczegółów, przez które większość moich parcel stoi rozgrzebana xP):

Bryła domu Mary Alice (tu jeszcze zmienię z całą pewnością wejście - w tej chwili widzicie jeszcze wersję sprzed dodatku, w których dochodzą łuki ślubne):

I na koniec fotka z kuchni na Grimmauld Place 12 (Harry Potter), dojdą tu jeszcze pajęczyny i tym podobne:

Sahem jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
The Following 6 Users Say Thank You to Sahem For This Useful Post:
stare 13-08-12, 17:53   #2
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Wisteria Lane jest rewelacyjna Czekam na więcej zdjęć Jak spojrzałem na kuchnie testową to od razu ukazał mi się epizod jak Bree kręciła program telewizyjny i miała zrobić tą siateczkę z lukru XD
stare 13-08-12, 18:10   #3
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

No, no, Sahem, w końcu coś pokazałeś - nawet jeśli to tylko fotki z gry. Mam nadzieję, że dokończysz Wisterię, bo bardzo mnie zaintrygowała
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-12, 21:20   #4
Arus
Projektant miejski

Podziękował
14
Podziękowano
153
Domyślnie

genialna kuchnia z harrego, faktycznie bardzo podobna!
Arus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-12, 22:06   #5
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Docenię bryłę domu Bree, bo dach jest strasznie skomplikowany. Podobają mi obydwa domki jeśli chodzi o kolory. Chcę zobaczyć więcej bo to wszystko wydaje się cudowne ,a tego nie pokazujesz
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-12, 19:42   #6
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Zacznę dziś od tego, że nie powinno się pokazywać rzeczy niedokończonych. Cóż... Jakbym się tego trzymał, to te parcele z mojej gry nigdy nie zobaczyłyby światła dziennego xP (jak np. kilka parcel z projektu "Wioska Św. Mikołaja" w TS2, które wciąż gdzieś tam u mnie na starym kompie siedzą).

Dziś sporo zdjęć (a co!).

Może najpierw dom Bree (mój ulubiony, dlatego jest w największej części skończony ze wszystkich parcel na Wisteria Lane).

Garaż (widać jedną niepomalowaną ścianę po ostatniej przebudowie):

Ogródek i fotka z tyłu:

A teraz wnętrze.
Salon:

Jadalnia:

Kuchnia (szafki wokół lodówki są jeszcze puste - na podłodze widać jakieś poustawiane talerze - miały na półkach wylądować, ale widać chyba się rozmyśliłem):

Sypialnia Bree (jestem z niej bardzo zadowolony, nawet sama właścicielka się załapała xD):

Garderoba:

Łazienka:

Sypialnia Danielle (nad łóżkiem wisi jeszcze obrazek, powieszony tam jeszcze przed dodatkiem, który wprowadził możliwość regulacji wysokości obrazów):

Sypialnia Andrew:

No i po domu Bree. Są w nim jeszcze jakieś puste pokoje, niedokończone części (choć to co pokazałem wcale skończone też nie jest). Nie robiłem już temu fotek.

A teraz Grimmauld Place 12:
Kuchnia już z dodatkiem pajęczyn i innych ozdób (wersja prawie ostateczna):

Salon (też już raczej niewielkie zmiany będą się tu pojawiały):

Jadalnia (w filmie widzimy tylko jedno okno, kawałek stołu, lampę i krzesła przez otwarte drzwi, także to już moja interpretacja):

Bryła całej kamienicy, w której ukryte jest mieszkanie:

Dwa domy z Wisteria Lane:
Dom Idy Greenberg (widać z tyłu ganek i kawałek zupełnie pustego jeszcze ogrodu):

Dom Karen McCluskey:

No i to tyle na dziś. Mam jeszcze 37 innych fotek zrobionych, ale je wrzucę jutro (albo pojutrze), m.in. bryły domu Edie, Lynette, Boba i Lee, Gaby i inne

Przepraszam za jakoś fotek (nigdy nie umiałem ich robić, ani obrabiać. Dla mnie od zawsze była to katorga) i za ich rozmiar (robione są na laptopie - panoramiczne 15,6').
stare 14-08-12, 19:49   #7
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podziękował
1,269
Podziękowano
1,116
Domyślnie

Wnętrze domu Bree naprawdę świetne Salon i jadalnia szczególnie wpadły mi w oko, są bardzo realistyczne. Fajnie, że pokazujesz co tworzysz, nawet jeśli tylko na zdjęciach
(Swoją drogą też mam rozgrzebany w grze dworek Lucy z Rancza XD)
Lhonna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-12, 19:55   #8
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lhonna Zobacz post
Wnętrze domu Bree naprawdę świetne Salon i jadalnia szczególnie wpadły mi w oko, są bardzo realistyczne. Fajnie, że pokazujesz co tworzysz, nawet jeśli tylko na zdjęciach
(Swoją drogą też mam rozgrzebany w grze dworek Lucy z Rancza XD)
SERIO? xD On jest wspaniały. Porobię fotki jak tylko znajdę gdzieś moje Wilkowyje, bo bez nich zainstalowanych mam nieaktywny zapis (własny świat tworzę - na razie jest samo centrum, jakieś piętnaście pustych w środku domów - je też pokażę xD).
stare 14-08-12, 20:09   #9
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

O mój Boże dom Bree jest genialny! Sahem jesteś mistrzem, ten cudowny salon, a ta piękna kuchnia rodem z serialu Nie mogę doczekać się reszty tego wspaniałego osiedla!
stare 15-08-12, 00:20   #10
Kamil1990
Właściciel domu w mieście

Podziękował
241
Podziękowano
101
Domyślnie

Haha i pomyśleć, że akurat teraz czytam 5 część przygód Harrego Pottera Zakon Feniksa wyszedł znakomicie, widać że Stworek leniuchuje Czekam na zamek Hogwart
Kamil1990 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-08-12, 08:42   #11
Arus
Projektant miejski

Podziękował
14
Podziękowano
153
Domyślnie

Rozwinąłeś skrzydła w trójce, Sahem! Trzeba kończyć i udostepniac! Chociażby zdjęcia
Arus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-08-12, 19:47   #12
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Dawno nic nie wrzucałem. Obiecałem, że wcześniej się tu coś pojawi, ale... Cóż. Życie chyba chciało inaczej xP
W każdym bądź razie dzisiaj pokażę Wam kilka parceli.
Na sam początek może dom Marylin Monroe (wybudowany na podstawie zdjęć, wieki temu przy jakiejś rocznicy jej śmierci). Dom mam w dwóch wersjach - pierwszej, która ma przypominać oryginał i drugiej, którą wykorzystałem do gry. Dzisiaj zobaczycie tę, w której grałem, dlatego część pomieszczeń może być urządzona w sposób "potrzebują telewizora, fortepianu i półki, więc je tu wstawię).

http://i192.photobucket.com/albums/z...m_/S2D/m13.png
(link, bo zdjęcie jest niepomniejszone, a już nie chce mi się dzisiaj tego robić xP).

To by było na tyle. Sam dom jak widać na załączonych wyżej zdjęciach skończony nie jest i pewnie nigdy taki już nie będzie. Pierwotnie miał się znaleźć we wspaniałym świecie jakim jest Los Aniegos, ale sam świat nie miał miejsca na parcelę 64x64

Ale teraz wróćmy na Wisteria Lane:

Dom Bob'a i Lee (oj, on potrzebuje jeszcze wielu zmian):

Dom Edie Britt:

Dom Gabrielle Solis:

Dom Lynette Scavo (musicie wybaczyć mi to okno, które wbija się w ścianę po prawej stronie na piętrze. Po reinstalacji gry coś takiego się pojawiło, a ja nie zauważyłem przed zrobieniem zdjęcia):

Dwa domy z Wisteria Lane, w których nikt nigdy nie mieszkał, ale widać je czasem na ogólnym widoku ulicy:

Park na końcu Wisteria Lane (też do poprawienia):

Kościół, w którym Mike i Susan wzięli ślub:

(pokój, w którym Susan walczyła z Katherine na swoim ślubie xD)

Cmentarz, na którym pochowana jest większość zmarłych w serialu (m.in. Rex, Ida, Sylvia, Mrs. Huber, Mr. Huber, Mama Solis i wielu innych). Po reinstalacji poznikały mi rzeźby nagrobków, więc miejscami jest po prostu pusto:

I na koniec bonus:
Chatka, w której ukrywała się Felicia Tilman, po tym jak wrobiła Paula. Sam budynek nigdy w serialu pokazany nie był i jest to całkowicie wytwór mojej wyobraźni:

No tyle na dziś. Z niecierpliwością czekam na Nie Z Tego Świata, bo będę mógł w końcu pobawić się bardziej w Hogwarcie xD

Ostatnio edytowane przez Sahem ; 31-08-12 o 19:51
stare 01-09-12, 01:34   #13
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Domami z Wisteria Lane Podbiłeś moje serce! Są cudowne, takie realne i piękne. Od razu przypomina mi się serial szkoda, ze już nie będzie nowych odcinków.
Dom Boba i Lee rzeczywiście musi przejść gruntowną renowację, ale reszta jest wapniała. Jedynie brakuje im szczegółów, które pojawiały się na na przełomie wszystkich serii.
W domu Gabrielle brakuje mi tej jakby pergoli za basenem, chyba byłą takowa w serialu nie?
Dom Lynette wzbogać o tą śmieszną zakręconą śmieszkę do domu
Jak tylko zobaczyłem kościół to od razu przypomniała mi się scena jak Sussan zamknęła Katherine w jakimś pokoju czy składziku, aby ta nie przeszkodziła jej w 2 ślubie?z Mikiem
stare 01-09-12, 09:50   #14
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Cieszę się, że Ci się podobają.
Dom Boba i Lee był budowany wieki temu, gdy jeszcze w grze miałem może ze 20 CC, a constrainfloorelevation unikałem jak ognia xP Zajmę się nim... kiedyś.

U Lynn ta ścieżka jest xD Widzisz te kwiatki przed wejściem? W serialu było tak samo (ścieżka tam też jest taka wąska, choć wydaje się większa).

Tył domu Gaby tak naprawdę nie istnieje w serialu. Pokazali go może ze dwa razy w 1 sezonie (i może 2), a potem zapomnieli. Najgorsze jednak było to, że wykorzystali wtedy tył jakiegoś zupełnie innego domu, co ewidentnie było widać. Dlatego budując te tyły na niczym się nie wzorowałem (może poza informacjami, że tam była altanka, basen itp.).

EDIT: A nie! Pamiętam! Wykorzystałem wtedy to, co nam pokazali w grze "Desperate Housewives: The Game" xD

Ostatnio edytowane przez Sahem ; 01-09-12 o 09:51
stare 01-09-12, 12:25   #15
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

A no rzeczywiście masz tą ścieżkę, po prostu w serialu była bardziej widoczna, większe były te rabatki kwiatowe.

A nie pokazali jeszcze tyłu dom Gabby podczas jakiegoś przyjęcia czy obiady u nich w 8 sezonie ? Gdy po zabiciu ojczyma Sussan chciała powiedzieć co zrobili i Bree, Lynette, Sussan i Gaby się szarpały i wszystkie wpadły do basenu ? i wydaje mi się, że widziałem tą pergolę, nawet w grze Desperate Housewives była chyba XD

Nie odbierz tego jako czepianie się, bo wiem, że trudno jest odwzorować domy z seriali gdzie jeszcze nie ma ich dokładnie pokazanych i ciągle się zmieniają, chce tylko dojść do tego
stare 01-09-12, 12:36   #16
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Cytat:
Napisał Matt Zobacz post
A no rzeczywiście masz tą ścieżkę, po prostu w serialu była bardziej widoczna, większe były te rabatki kwiatowe.

A nie pokazali jeszcze tyłu dom Gabby podczas jakiegoś przyjęcia czy obiady u nich w 8 sezonie ? Gdy po zabiciu ojczyma Sussan chciała powiedzieć co zrobili i Bree, Lynette, Sussan i Gaby się szarpały i wszystkie wpadły do basenu ? i wydaje mi się, że widziałem tą pergolę, nawet w grze Desperate Housewives była chyba XD

Nie odbierz tego jako czepianie się, bo wiem, że trudno jest odwzorować domy z seriali gdzie jeszcze nie ma ich dokładnie pokazanych i ciągle się zmieniają, chce tylko dojść do tego
Przypominam sobie! xD Faktycznie to chyba był tył domu Gaby xD Zupełnie sobie nie skojarzyłem. Zaraz sprawdzę w odcinku.

Wiem przecież, że się nie czepiasz xD
Co do rabatek - http://desperatephotos.net/albums/WL/scavo/001.jpg
One są takie małe, choć wprawdzie mogłyby zajmować w grze powiedzy 1,5 kratki, ale to jest nie do osiągnięcia niestety

EDIT: Tam faktycznie jest pokazany cały ogród. Jeeej xD No to mam robotę na dzisiaj xD
Sama parcela powstała gdzieś w czasach 5-6 sezonu, stąd brak tego wszystkiego, co pokazali w 8 xD

Ostatnio edytowane przez Sahem ; 01-09-12 o 12:45
stare 01-09-12, 12:54   #17
Matt
Projektant miejski

Podziękował
45
Podziękowano
569
Domyślnie

Cytat:
EDIT: Tam faktycznie jest pokazany cały ogród. Jeeej xD No to mam robotę na dzisiaj xD
Sama parcela powstała gdzieś w czasach 5-6 sezonu, stąd brak tego wszystkiego, co pokazali w 8 xD

No to czekam dziś na ogród Gabby po przerobieniu, a co do rabatek to jak chłopcy byli już dorośli i nie mieli żadnych zabawek to one chyba wyglądały na większe XD W ogóle jak się ogląda 8 sezon to te wszystkie domy i ogrody się diametralnie pozmieniały.

Szkoda, że nigdzie nie ma pokazanych rzutów domów z DH, pomogło by to nam o wiele, bo dużo ludzi chciałoby mieć, albo zrobić takie przedmieście, które mieliśmy okazje oglądać w tym cudownym serialu.

Trzeba napisać maila do EA czy innych władz, żeby następnym miastem do kupienia w store było Fairview z tak cudownym przedmieściem XD Wiem wiem to są marzenia ściętej głowy, ale nikt nie zabroni nam marzyć

Ostatnio edytowane przez Matt ; 01-09-12 o 12:56
Matt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-12, 15:56   #18
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wnętrz

Podziękował
304
Podziękowano
1,170
Domyślnie

Podobaja mi sie te domy niezamieszkałe i ten różowy. Mają ten sam styl ale każdy jest inny
Loki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-12, 16:22   #19
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Matt i Sahem. Nie wiedziałam, że można być aż takim fanem serialu!
Nie obejrzałam ani jednego odcinka, a po takiej zachęcie - postaram się do niego dotrzeć!
Sahem - podziwiam pracę z całego serca - i nieodmiennie budzi się we mnie zaskoczenie i zdumienie, że facet może mieć tak "kobiecą rękę" w dbałości o szczegóły!
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-12, 19:41   #20
Sahem
Dzielnicowy
Wolny strzelec
ArtMaster

Podziękował
384
Podziękowano
47
Domyślnie

Dzisiaj na szybko dwie fotki.
Gram w Supernatural. Dwoma simami, którymi są Remus Lupin i Nymphadora Lupin (Tonks). Gra się całkiem fajnie, ale w pewnym momencie ogródek rozrósł się moim simom do takich rozmiarów, że zebranie wszystkiego, przepielenie i podlewanie zajmowało wilkołakowi cały dzień, tak, że wstawał o 5 rano (tuż po tym, jak rozwinęły się rośliny) i kończył gdzieś koło 20, a potem kolacja, paciorek i lulu. No i tyle było z grania Remusem. Cóż. Sahem nie potrafi grać dłuższy czas rodziną, bo prędzej, czy później kończy się na budowaniu (m.in. remontowanie domu Remusa i Tonks). Postanowiłem więc, że postawię na parceli publicznej park ze wszystkimi roślinami. Nie chciałem używać gotowych parcel, bo nijak pasowały do Moonlight Falls. No to wybuduję sobie publiczne szklarnie!
Wzorowane na Hogwarckich szklarniach na zielarstwie. Później pojawił się budynek i tak doszedłem do punktu, w którym jestem teraz. Królewskich Ogrodów Botanicznych w Moonlight Falls.

Wewnątrz budynku mam na wpół urządzony bar (wzorowany na Trzech Miotłach) z sypialniami na piętrze. Sama parcela jakaś piękna nie jest, ale o coś takiego mi chodziło. Mur musiał się pojawić koniecznie, szklarnie też, a budynek z czasów Tudorów wynikł już w trakcie budowania. Ileż było z nim problemów i zabawy z CFE xP
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady postowania