stare 02-12-16, 21:42   #1
Kapitan Indra
Nowy w dzielnicy

Podzi?kowa?
60
Podzi?kowano
27
Domy?lnie Zwierzyniec Indry

Na pocz?tek Alaska. Klacz znana tym, którzy ogl?dali serial z 1989 roku Janka. Tytu?owa Janka (grana przez Agnieszk? Kruk) mia?a w?a?nie takiego ?aciatego konia. Moja Alaska nie jest wiernym odbiciem Alaski z filmu, bo gdybym mia?a si? bawi? z odwzorowaniem ka?dej ?atki na jej ciele, tworzy?abym konia chyba miesi?c...

Cechy rasy: Szybki, spokojny, ?mia?y.

Drugi twór to kot. Kocica raczej. Cwane stworzenie o imieniu Klotka (lub Klocia) Szorstkow?os.

Cechy rasy: Nie niszczy, poszukiwacz przygód, ?owca.

Próbuj? te? odtworzy? niektóre moje kocie rasy z TS2 i zamieszczam pierwsz?. Kot gwiazdkowaty. Jako ?e pojawi?o si? kosmiczne miasteczko Lunar Lakes, pokusi?am si? o odtworzenie tego kota jako pierwszego, w?a?nie z my?l? o Ksi??ycowych Jeziorach. Kosmiczny kot do kosmicznego miasta

Jaki? stary kot. Nie ca?kiem mój w?a?ciwie, pobawi?am si? tylko ciapk? edytorem g?sto?ci sier?ci u jednej z istniej?cych w grze ras, troch? pysio zmieni?am i wielko?? uszu oraz doda?am obró?k?. Wynik to...Hieronim Tuxedo. Nazwisko ma od rasy

Obecnie nasz?o mnie na stworzenie konia. Klaczy raczej. Je?li kto? pokusi? si? o przeczytanie cyklu Ko?o Czasu Roberta Jordana, musi pami?ta? Bel?, dzieln? kud?at? klaczk? Randa, na której potem podró?owa?a Egwene i która wywioz?a Siuan Sanche z Bia?ej Wie?y. Postanowi?am stworzy? Bel?, jednak nie da?o si? zrobi? jej kud?atej, tylko nad kopytami umie?ci?am p?ki w?osów. Bela by?a ma?a, kr?pa, kud?ata, br?zowa, mia?a wielkie oczy i krótki pysk
Zrobi?am, ile si? da?o, ?eby by?a podobna

Wreszcie pies. Dwa psy. Nie, nie tak. Dwie odmiany tej samej rasy. Przysz?a kiedy? do mnie przyjació?ka, wspó?autorka mojej rodziny Landgraabów i siad?y?my do tworzenia psa. Od razu wyja?niam, ?e kompletnie nie wiedzia?y?my, co nam wyjdzie, a ca?? rzecz traktowa?y?my z przymru?eniem oka. Pies w za?o?eniach mia? nam wyj?? dziwaczny, to i taki wyszed?. A ?e nieco upodobni? si? do kota, to nazwa?ysmy ras? Wow-Meow (od angielskiego szczekania i miauczenia, poza tym brzmi to tak troch? podobnie do Chow-Chow, czyli azjatycko, i o to chodzi, bo z obfito?ci sier?ci pies podobny jest do Chow-chow)

Wariant podstawowy. Popatrzcie na te zdj?cia z boku i z ty?u, jak siedzi. No nie przypomina kota?
W za?o?eniu by? to samiec, i jako takiego go wrzuci?am. Ale przecie? nie wszystkie musz? by? samcami.

Cechy obu odmian rasy: Geniusz, lubi p?ywa?, ?owca.

Wersja White z bia?ym futrem i ciemnymi oczami. To z kolei by?a samica, partnerka dla powy?szego, i jako samic? j? spakowa?am i wrzuci?am. Jako? mnie bardziej dziewcz?co wygl?da, no ale przecie?, jak i powyzej, mo?na zmieni? p?e?:

Ostatnio, po przeczytaniu cyklu Mroczna Wie?a Stephena Kinga, nasz?o mnie na stworzenie najsympatyczniejszego zwierzaka w ca?ej serii. Pojawi? si? w tomie trzecim - Ziemie ja?owe. Mówi? o Eju (kto czyta?, ten wie). Ej, w oryginale Oy, by? specyficznym zwierzakiem ?yj?cym w ?wiecie Po?rednim, jego gatunek nazywa? si? billy-bumbler, w skrócie bumbler, i wygl?da? jak skrzy?owanie szopa pracza, borsuka, ?wistaka i psa lub lisa. Futro mia? g?ste, czarno-bia?e, tylko naoko?o oczu posiada? z?ote obwódki. Bumblery by?y bardzo inteligentne (Ej wielokrotnie dawa? tego oznaki) i potrafi?y na?ladowa? ludzk? mow? - najcz??ciej powtarza?y ostatnie wypowiedzi, co? na zasadzie papugi albo gwarka, nieco je czasami zniekszta?caj?c. Ale zdarza?o im si? te? czasem powiedzie? co? od siebie - nie to, ?e zaraz mo?na z nimi by?o przeprowadzi? ca?a rozmow? G?os mia?y raczej chrapliwy i czasami szczeka?y jak psy.
Imi? Eja wzi??o si? st?d, ?e Roland pstrykn?? do? palcami i zawo?a?: "Hej! Billy!", co bumbler powtórzy? jako:"Ej! Illy!". ^^ . Potem Jake, którego Ej po jakim? czasie pokocha? nad ?ycie i uwa?a? za swojego pana, zawo?a? do niego: "Ej!", ?eby zach?ci? go do pój?cia z dru?yn?. Bumbler podchwyci? ten okrzyk i potem nie reagowa? na nic innego. Zosta? wi?c Ejem. Swojego pana nazwa? Ejkiem (od Jake'a), Na Eddiego mówi? Ed a na Rolanda Olan. Nie pami?tam, ?eby kiedykolwiek jako? nazwa? Susannah, co nie znaczy?o, ?e jej nie kocha?.
Cechy: Przyjacielski, wierny, geniusz.

Mój Ej wygl?da tak:

Mi?ego pobierania i grania

Ostatnio edytowane przez Kapitan Indra ; 03-12-16 o 00:37
Kapitan Indra jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
The Following 3 Users Say Thank You to Kapitan Indra For This Useful Post:
stare 03-12-16, 12:07   #2
KimKolwiek
Administrator
Projektant miejski

Podzi?kowa?
1,988
Podzi?kowano
1,327
Domy?lnie

Konie mnie urzek?y . bo je wr?cz uwielbiam i a? z ch?ci? bym sobie znowu poje?dzi?a w lesie , eh

Kobiety s? po to by je kocha?, nie rozumie? ....

KimKolwiek jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 03-12-16, 16:32   #3
Kapitan Indra
Nowy w dzielnicy

Podzi?kowa?
60
Podzi?kowano
27
Domy?lnie

Dzi?kuj? Te? lubi? konie i swego czasu je?dzi?o si? u stryjka w stadninie, ale ogólnie kociara ze mnie i pewnie tutaj znajdzie si? najwi?cej kotów.

No to lecimy! Dzisiaj trzy koty, dwa z nich mia?am w wersji TS2, teraz przerobi?am je na wersj? "trójkow?", trzeci jest nowy. Robi?am je na tym samym kocie, bo to s? trzy wersje tej samej rasy.
Pierwsza wersja. Nazwa od sier?ci, nakrapianej jak u biedronki, st?d...
...Biedronkot.
Druga wersja. Tym razem czerwone futro kropkowane na bia?o, jak u muchomora, wi?c...
... Muchomorkot. ^^

I ostatnia, trzecia wersja, zupe?nie nowy pomys?. Kot jest ?ó?ty, pr??kowany na czarno, wi?c nazywa si?...
... Pszczó?kot.

Mi?ego pobierania i grania!
stare 03-12-16, 17:16   #4
Danuta720
Moderator
Projektant miejski

Podzi?kowa?
1,028
Podzi?kowano
814
Domy?lnie

Fajne te twoje zwierzaki, Tak?e uwielbiam koty.
Tak na marginesie, nie dodawaj tu nowych zwierzaków, za?ó? nowy temat.
Danuta720 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 23-03-18, 02:27   #5
Kapitan Indra
Nowy w dzielnicy

Podzi?kowa?
60
Podzi?kowano
27
Domy?lnie

Dzi?ki, ale wol? mie? je wszystkie w jednym miejscu
Odpowiedz

U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten temat: 1 (0 u?ytkownik(ów) i 1 go?ci)

Narz?dzia w?tku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl?d

Zasady postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:08.