stare 05-09-14, 23:22   #1
Alicja
Banned

Podzi?kowa?
1,088
Podzi?kowano
433
Domy?lnie

Pojawi?o si? ju? mnóstwo dodatków cc w sieci.

Chcia?abym zaprezentowa? tutaj to, co mi wpad?o w oko

(klikni?cie na obrazek przekieruje na stron? twórcy)

?liczna sukieneczka w ró?e

Kolejna - cekinowa

Sweterek b?yszcz?cy

Modne wzorzyste legginsy

?wietny t-shirt dla faceta

Czarno-bia?y kombinezon

Fryzura oparta na nowym meshu - od Kuree

Nowe oczy

Opis do nich

Additional Eyes has gotten a quick update! (Original post found HERE) I've added three pink, two orange, two yellow and 3 gray-scale eye colors. All the colors are now stand alone (instead of have three default replacements) This is so downloaded and in-game Sims don't get they're default eye colors changed. You can download the new update below!

link do pobrania z mediafire http://www.mediafire.com/download/3d...tionalEyes.zip

Tutaj s? tekstury do w?osów (duu?o) je?li kto? chcia?by pobawi? si? w ich tworzenie

edit Ida:

Mo?e tak zaczniesz zamieszcza? obrazki na formowym serwerze, (oczywi?cie z podaniem ?ród?a), zamiast je hotlinkow?.
Robisz to od d?u?szego czasu, na?ogowo, maj?c w „g??bokim powa?aniu” netykiet? i autorów powielanych wstawek.
Dziwi? si?, ?e kontynuujesz ten proceder, pomimo wcze?niejszych wyja?nie? i napomnie?.
Przypominam, ?e takie post?powanie jest, mówi?c delikatnie, nieetyczne.

Ostatnio edytowane przez Alicja ; 10-09-16 o 18:06
Alicja jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
The Following 2 Users Say Thank You to Alicja For This Useful Post:
stare 07-09-14, 09:04   #2
Loki
Projektant miejski
Dekorator Wn?trz

Podzi?kowa?
304
Podzi?kowano
1,170
Domy?lnie

Ida nie chce si? k?óci?, ale mo?e by tak w ko?cu jak?? wtyczk? do grafiki? By zdj?cia same dopasowywa?y si? do wymogów forum?
Loki jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-09-14, 17:32   #3
Alicja
Banned

Podzi?kowa?
1,088
Podzi?kowano
433
Domy?lnie

Ida, jestem ci bardzo wdzi?czna za bardzo uprzejme i grzeczne zwrócenie uwagi. Ale jeszcze bardziej by?abym ci wdzi?czna, gdyby? wyja?ni? mi, o co chodzi. Pierwszy raz stykam si? z pretensjami na temat sposobu prowadzenia linkowni. Zwróci?a si? do mnie swego czasu Kimi, z propozycj? jej prowadzenia do trójki, a obecnie - do czwórki - Lhonna - i nie mia?a ?adnych obiekcji co do sposobu prowadzenia tego "procederu", jak to raczy?e? wdzi?cznie nazwa? .
Podpierasz si? przy tym pm-em wys?anym do mnie jaki? czas temu, i dotycz?cym zupe?nie innej sytuacji. Nie zarzuca?e? mi w nim ani s?owem b??dów w prowadzeniu linkowni. Uwa?a?am, i nadal uwa?am, ?e nieetycznym to by?oby dopiero zamieszczenie na tym forum obrazka i linku do pobrania z pomini?ciem strony "producenta". Na tej samej zasadzie, co moja linkownia - dzia?a, z powodzeniem, wiele stron - m.innymi powszechnie znana i lubiana thesims3.updates, i jej siostra - thesims4.updates. Na tej ostatniej zauwa?y?am nawet przycisk download - przy prawie ka?dym obiekcie, który pomija stron?, z której dodatek pochodzi.
http://sims4updates.net/
Je?li daje si? link na stron? - to przecie? te? ludzie wchodz? i "wyczerpuj?" ten transfer. A u nas jako? nie zauwa?y?am t?umów...

Nie rozumiem wi?c tych publicznych po?ajanek, którym si? (jak widz?) - z przyjemno?ci? oddajesz, z pomini?ciem zasad dobrego wychowania.

Wiesz - wi?cej robi jeden u?miech, ni? trzy uderzenia pi??ci? w stó?. A i mebel si? nie niszczy, i medale nie brz?cz?...

U mnie s?onko i pi?kna pogoda, i mi?a niedziela - wi?c i Tobie takiej ?ycz?.

Ostatnio edytowane przez Alicja ; 07-09-14 o 18:18
Alicja jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-09-14, 20:53   #4
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podzi?kowa?
1,269
Podzi?kowano
1,117
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Alicja Zobacz post
Zwróci?a si? do mnie swego czasu Kimi, z propozycj? jej prowadzenia do trójki, a obecnie - do czwórki - Lhonna - i nie mia?a ?adnych obiekcji co do sposobu prowadzenia tego "procederu", jak to raczy?e? wdzi?cznie nazwa? .
Mam obiekcje, co do hotlinków, ale te? zamierzam osobi?cie pod tym k?tem uporzadkowa? wszystkie za?o?one tematy w tym dziale.

I to jest koniec dyskusji na ten temat.
Lhonna jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten temat: 1 (0 u?ytkownik(ów) i 1 go?ci)

Narz?dzia w?tku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl?d

Zasady postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.