Wró?   SimsDistrict > InDistrict > Wydania gazety

Wydania gazety Najwi?kszy w Polsce, internetowy magazyn fanów serii The Sims.

Zamkni?ty Temat

Narz?dzia w?tku Przeszukaj ten temat Wygl?d
stare 29-08-11, 12:15   #41
Dawid
Stylista Halloween

Podzi?kowa?
104
Podzi?kowano
186
Domy?lnie

Simomaniaku ja korzystam tylko i wy??cznie z gimpa i jak troch? po?wiczysz to uda si?
stare 29-08-11, 20:14   #42
SimomaniaK9
Nowy w dzielnicy

Podzi?kowa?
2
Podzi?kowano
16
Domy?lnie

Dzi?kuj? ;-)
SimomaniaK9 jest nieaktywny  
stare 02-10-11, 22:18   #43
ayodhye
Go??

Domy?lnie

Z t? gazetk? to ma by? jaki? ?art ? Wybaczcie ale kto? to musi w ko?cu napisa?. Ka?dy ma obowi?zki, rozumiem ?e posk?adanie gazetki do ?atwych nie nale?y. Wykr?cacie si? prac? i brakiem czasu, ja te? mam szko?? po 7 godz. dziennie, lekcje, bierzmowanie, ale zd??y?em odda? 2 artyku?y na czas. Zwlekacie z t? gazetk? ju? 6 mies. (!) Ludzie, nie wmawiajcie mi ?e przez 6 mies. nie zd??yli?cie zrobi? gazetki, to co zaczyna si? tu dzia? jest ?a?osne. B?agam twórzmy co? porz?dnie albo wcale, bo skoro tak to ma wygl?da? to ja odpadam. Ju? kilka razy pyta?em co z gazetk? i za ka?dym razem ta sama ?piewka.

stare 03-10-11, 08:05   #44
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podzi?kowa?
1,269
Podzi?kowano
1,117
Domy?lnie

Napisz? wprost. Nasza gazetka zmieni?a si? w nieregularnik i b?dzie w nieokre?lonej przysz?o?ci (plansza z zapowiedziami z ostatniego numeru zosta?a od?wie?ona, ?eby nikogo ju? nie myli?a). Kiedy gazetka wyjdzie, b?dziemy mogli si? cieszy?, je?li nie, mamy za sob? dwa numery, z których równie? mo?emy si? cieszy?.
Lhonna jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 20:29   #45
Alicja
Banned

Podzi?kowa?
1,088
Podzi?kowano
433
Domy?lnie

Lhonno, jak ju? o tym mowa - czy w kolejnym numerze, który si? uka?e (lub nie) przewidujecie miejsce dla mojego reporta?u z Wyspy Gallahada? Strona, z której wyspa pochodzi znów dzia?a, i jest dost?pna do pobierania. Przyznam, ?e stara?am si? rzetelnie podej?? do zadania i napracowa?am si? sporo, i nie chcia?abym, aby moja praca posz?a w zapomnienie... Chcia?abym te? co? zaproponowa? - tym razem sama z siebie... Zrobi?am przymiarki do reporta?u o Queenstown (no, po prostu zakocha?am si? w tym mie?cie) Mog? te? zrobi? z Redcliffs i Hidden Springs - by?by wi?c to cykl na kilka lub nawet kilkana?cie numerów, a w ?adnej gazetce jakie ogl?da?am do tej pory, nie ma reporta?y z nowych okolic - przynajmniej w takiej formie - wi?c by?oby to co? nowego. Ze wzgl?du na do?? d?ugi okres up?ywaj?cy od jednego do drugiego wydania - i ja mia?abym wystarczaj?co czasu na przygotowanie tych prac, nie poganiana i ponaglana terminami jak przy Gallahadzie.
Alicja jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 21:01   #46
Lhonna
Administrator
Projektant miejski

Podzi?kowa?
1,269
Podzi?kowano
1,117
Domy?lnie

Tak Alicjo, Twój reporta? b?dzie w nast?pnym numerze gazetki. Uka?e si? ze skrótami (kwestia dopasowania obj?to?ci do liczby stron), ale z linkiem do pe?nej wersji na forum.
Lhonna jest nieaktywny  
stare 03-10-11, 21:36   #47
Gingers
Go??

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? ayodhye Zobacz post
Z t? gazetk? to ma by? jaki? ?art ? Wybaczcie ale kto? to musi w ko?cu napisa?. Ka?dy ma obowi?zki, rozumiem ?e posk?adanie gazetki do ?atwych nie nale?y. Wykr?cacie si? prac? i brakiem czasu, ja te? mam szko?? po 7 godz. dziennie, lekcje, bierzmowanie, ale zd??y?em odda? 2 artyku?y na czas. Zwlekacie z t? gazetk? ju? 6 mies. (!) Ludzie, nie wmawiajcie mi ?e przez 6 mies. nie zd??yli?cie zrobi? gazetki, to co zaczyna si? tu dzia? jest ?a?osne. B?agam twórzmy co? porz?dnie albo wcale, bo skoro tak to ma wygl?da? to ja odpadam. Ju? kilka razy pyta?em co z gazetk? i za ka?dym razem ta sama ?piewka.
Je?li uwa?asz, ?e 7 godzin dziennie, lekcje i bierzmowanie to du?o to chyba ty robisz sobie ?arty. We? pod uwag?, ?e osoby pracuj?ce nad gazetk? maj? zazwyczaj nie tylko prace, ale tak?e obowi?zki domowe. Skoro zosta?o napisane, ?e gazetka b?dzie - to b?dzie i nie ma co niepotrzebnie naciska?. Co wi?cej gazetka wydawana jest dobrowolnie a nie przymusowo wi?c ta wiadomo?? jest co najmniej nie na miejscu. Z mojej strony eot.

stare 04-10-11, 15:12   #48
ayodhye
Go??

Domy?lnie

Tak Gingers, dobrze wiem jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemno?ci? zreszt?) ale uwa?am ?e przez 6 mies. nawet doro?li s? w stanie posk?ada? gazetk?. I my?l? ?e dobrze ze moja wiadomo?? sk?oni?a Lhonne do napisania prawdy, a nie do mydlenia oczu. I Gingers uwierz mi, ?e nastolatki te? maj? du?o na g?owie, a skoro nie wiesz jak wygl?da mój dzie? to sk?d mo?esz wiedzie? czy mam du?o zaj?? czy ma?o, lepiej zajmij si? tym co umierz najlepiej czyli wmawianiem ?e wszystko jest okej i lizaniem dupy innym userom

stare 04-10-11, 18:53   #49
Gingers
Go??

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? ayodhye Zobacz post
Tak Gingers, dobrze wiem jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemno?ci? zreszt?) ale uwa?am ?e przez 6 mies. nawet doro?li s? w stanie posk?ada? gazetk?. I my?l? ?e dobrze ze moja wiadomo?? sk?oni?a Lhonne do napisania prawdy, a nie do mydlenia oczu. I Gingers uwierz mi, ?e nastolatki te? maj? du?o na g?owie, a skoro nie wiesz jak wygl?da mój dzie? to sk?d mo?esz wiedzie? czy mam du?o zaj?? czy ma?o, lepiej zajmij si? tym co umierz najlepiej czyli wmawianiem ?e wszystko jest okej i lizaniem dupy innym userom
Zacznijmy od tego, ?e ja sobie nie ?ycz?, ?eby ktokolwiek twierdzi?, ?e 'li?e dup? innym userom'. Rozumiem, ?e nie mo?na by? mi?ym, czyli krótko mówi?c nie bra? przyk?adu z ciebie. Poza tym to akurat w tym momencie wywlekasz, ze cie nie lubi?, bo ja tego nie powiedzia?em (inn? spraw? jest szacunek). Tak si? sk?ada, ?e opisa?e? w skrócie swój dzie? i naprawd? nie wygl?da na to, ?e brak Ci czasu wolnego. Ja natomiast my?l?, ?e twoja wiadomo?? mia?a na celu pokazanie, ?e oni s? ?li bo si? nie wywi?zuj?, ty jeste? wspania?y bo ich poganiasz - tak nie jest. Stan??em w obronie osób pracuj?cych nad gazetk? gdy? uzna?em to za s?uszne. Z mojej strony tyle, je?li chcesz nadal prowadzi? t? rozmow? to to nie ma najmniejszego sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie.

stare 04-10-11, 19:06   #50
Honda
Projektant miejski
Renowator Sunset Valley

Podzi?kowa?
927
Podzi?kowano
789
Domy?lnie

Ok, stop! to jest w?tek dotycz?cy opinii na temat gazetki, jak si? chcecie pok?óci?, to na PM prosz?. Prosz? te? pow?ci?gn?? j?zyk ayodhye!

uno, dos, tres, cuatro, cinco, seis, siete, ocho...
Hop do skrzynki...
Honda jest nieaktywny  
stare 04-10-11, 19:16   #51
ayodhye
Go??

Domy?lnie

OK, napisz? jeszcze tylko ?e w moim po?cie nie chodzi?o o pokazanie jak ?li s? twórcy gazetki, uzna?em po prostu ?e lepiej b?dzie je?li kto? napisze wprost co si? z gazetk? dzieje i bardzo dobrze ze Lhonna to zrobi?a, wszyscy teraz wiedz? na czym stoj? i nie b?dzie problemu i nerwów z powodu braku gazetki. Je?li kto? odebra? to jako zarzut to bardzo przepraszam, nie o to chodzi?o. Drug? spraw? Gingersie jest to ?e nie odczuwam potrzeby wywy?szenia si? nad innymi poprzez po?pieszanie, b?d? rozkazywanie innym.

stare 07-10-11, 21:52   #52
?ukasz
Go??

Domy?lnie

Numer przynajmniej jesieni? b?dzie? ^^

Zamkni?ty Temat

U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten temat: 2 (0 u?ytkownik(ów) i 2 go?ci)

Narz?dzia w?tku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl?d

Zasady postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:31.