View Single Post
stare 04-10-11, 18:53   #49
Gingers
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał ayodhye Zobacz post
Tak Gingers, dobrze wiem jak bardzo mnie nie lubisz (ze wzajemnością zresztą) ale uważam że przez 6 mies. nawet dorośli są w stanie poskładać gazetkę. I myślę że dobrze ze moja wiadomość skłoniła Lhonne do napisania prawdy, a nie do mydlenia oczu. I Gingers uwierz mi, że nastolatki też mają dużo na głowie, a skoro nie wiesz jak wygląda mój dzień to skąd możesz wiedzieć czy mam dużo zajęć czy mało, lepiej zajmij się tym co umierz najlepiej czyli wmawianiem że wszystko jest okej i lizaniem dupy innym userom
Zacznijmy od tego, że ja sobie nie życzę, żeby ktokolwiek twierdził, że 'liże dupę innym userom'. Rozumiem, że nie można być miłym, czyli krótko mówiąc nie brać przykładu z ciebie. Poza tym to akurat w tym momencie wywlekasz, ze cie nie lubię, bo ja tego nie powiedziałem (inną sprawą jest szacunek). Tak się składa, że opisałeś w skrócie swój dzień i naprawdę nie wygląda na to, że brak Ci czasu wolnego. Ja natomiast myślę, że twoja wiadomość miała na celu pokazanie, że oni są źli bo się nie wywiązują, ty jesteś wspaniały bo ich poganiasz - tak nie jest. Stanąłem w obronie osób pracujących nad gazetką gdyż uznałem to za słuszne. Z mojej strony tyle, jeśli chcesz nadal prowadzić tą rozmowę to to nie ma najmniejszego sensu bo i tak nic z tego nie wyniknie.