View Single Post
stare 03-10-11, 21:36   #47
Gingers
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał ayodhye Zobacz post
Z tą gazetką to ma być jakiś żart ? Wybaczcie ale ktoś to musi w końcu napisać. Każdy ma obowiązki, rozumiem że poskładanie gazetki do łatwych nie należy. Wykręcacie się pracą i brakiem czasu, ja też mam szkołę po 7 godz. dziennie, lekcje, bierzmowanie, ale zdążyłem oddać 2 artykuły na czas. Zwlekacie z tą gazetką już 6 mies. (!) Ludzie, nie wmawiajcie mi że przez 6 mies. nie zdążyliście zrobić gazetki, to co zaczyna się tu dziać jest żałosne. Błagam twórzmy coś porządnie albo wcale, bo skoro tak to ma wyglądać to ja odpadam. Już kilka razy pytałem co z gazetką i za każdym razem ta sama śpiewka.
Jeśli uważasz, że 7 godzin dziennie, lekcje i bierzmowanie to dużo to chyba ty robisz sobie żarty. Weź pod uwagę, że osoby pracujące nad gazetką mają zazwyczaj nie tylko prace, ale także obowiązki domowe. Skoro zostało napisane, że gazetka będzie - to będzie i nie ma co niepotrzebnie naciskać. Co więcej gazetka wydawana jest dobrowolnie a nie przymusowo więc ta wiadomość jest co najmniej nie na miejscu. Z mojej strony eot.