View Single Post
stare 07-09-14, 17:32   #3
Alicja
Banned

Podziękował
1,088
Podziękowano
433
Domyślnie

Ida, jestem ci bardzo wdzięczna za bardzo uprzejme i grzeczne zwrócenie uwagi. Ale jeszcze bardziej byłabym ci wdzięczna, gdybyś wyjaśnił mi, o co chodzi. Pierwszy raz stykam się z pretensjami na temat sposobu prowadzenia linkowni. Zwróciła się do mnie swego czasu Kimi, z propozycją jej prowadzenia do trójki, a obecnie - do czwórki - Lhonna - i nie miała żadnych obiekcji co do sposobu prowadzenia tego "procederu", jak to raczyłeś wdzięcznie nazwać .
Podpierasz się przy tym pm-em wysłanym do mnie jakiś czas temu, i dotyczącym zupełnie innej sytuacji. Nie zarzucałeś mi w nim ani słowem błędów w prowadzeniu linkowni. Uważałam, i nadal uważam, że nieetycznym to byłoby dopiero zamieszczenie na tym forum obrazka i linku do pobrania z pominięciem strony "producenta". Na tej samej zasadzie, co moja linkownia - działa, z powodzeniem, wiele stron - m.innymi powszechnie znana i lubiana thesims3.updates, i jej siostra - thesims4.updates. Na tej ostatniej zauważyłam nawet przycisk download - przy prawie każdym obiekcie, który pomija stronę, z której dodatek pochodzi.
http://sims4updates.net/
Jeśli daje się link na stronę - to przecież też ludzie wchodzą i "wyczerpują" ten transfer. A u nas jakoś nie zauważyłam tłumów...

Nie rozumiem więc tych publicznych połajanek, którym się (jak widzę) - z przyjemnością oddajesz, z pominięciem zasad dobrego wychowania.

Wiesz - więcej robi jeden uśmiech, niż trzy uderzenia pięścią w stół. A i mebel się nie niszczy, i medale nie brzęczą...

U mnie słonko i piękna pogoda, i miła niedziela - więc i Tobie takiej życzę.

Ostatnio edytowane przez Alicja ; 07-09-14 o 18:18
Alicja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem