SimsDistrict

SimsDistrict (http://www.simsdistrict.pl/forum/index.php)
-   Wydania gazety (http://www.simsdistrict.pl/forum/forumdisplay.php?f=333)
-   -   Wyraź swoja opinię (http://www.simsdistrict.pl/forum/showthread.php?t=1928)

KimKolwiek 18-10-10 23:12

Wyraź swoja opinię

Tak jak tytuł mówi, jesteśmy ciekawi Waszych przemyśleń, opinii na temat naszej forumowej gazety.

Bożena 18-10-10 23:27

Gazetka rewelka mam nadzieje że kolejne bedą również wspaniałe a nawet może lepsze

ad2802 19-10-10 10:06

Bardzo piękny debiut !
Ciekawe artykuły, oprawa graficzna na wysokim poziomie i dobry pomysł, to przepis na sukces.
Gratuluję dobrej roboty ! :ok

(Czy to będzie miesięcznik, czy kwartalnik, przepraszam ale chyba nigdzie tego nie doczytałam...? )

Lhonna 19-10-10 12:23

W imieniu Redakcji napiszę, iż cieszymy się, że gazetka przypadła Wam do gustu :).

InDistrict będzie na razie kwartalnikiem, przy czym numer pierwszy i drugi wyjdzie w nieco innych odstępach - chcemy po prostu zamknąć ten rok z dwoma wydaniami ;)

Iwonek 20-10-10 16:43

Bardzo przypadła, na prawdę kawał dobrej roboty!
A w jakim szoku byłam jak swoją starą latarnię wyczaiłam, ubaw miałam po pachy!

Honda 20-10-10 16:58

Gazeta wyszła bardzo profesjonalnie. Gratulacje dla całej Redakcji.
Iwonka, a jaki ja ubaw miałam z robieniem fotek Twojej latarni i pisaniem tekstu :D Bardzo fajna wycieczka z simem na wakacje :D

Goryczka 21-10-10 11:48

A co ja się będę rozpisywać? Fakt, że znalazły się w gazecie materiały do TS2 i to w dodatku produkcje, które dobrze znam, lubię i darzę sentymentem sprawił, że zdobyliście we mnie wierną czytelniczkę.

Gratki :wink:

Kaynee Lay 21-10-10 19:19

No to ja się rozpiszę :jolmen:

po pierwsze WIELKI POZYTYW
o ile nie znam się zbytnio na deignie...też wszystkie 'magiczne' tematy jakie poruszyliście w arykułach, to w typowej dla mnie szczerości - respekt za cierpliwość, sumienność i poświęcenie, bo zrobiliście naprawdę genialną robotę.
Przeczytałam od deski do deski i uważam że stanowicie dla mnie świetnych autorów i deklaruję swoją pomoc - jeżeli tylko będziecie chcieć - w następnych numerach.
Wszystkiego dobrego kochani!

:alc1:

Kwik 23-10-10 23:06

Powiem tak: gazetka wręcz pobudziła moją wyobraźnię aby tworzyć, tworzyć i jeszcze raz tworzyć! Duży plus dla gazetki! :D

Madeline 25-10-10 14:26

Bardzo ciekawie i pięknie wyszło, gratulacje : )

Lhonna 26-10-10 17:54

Dzięki za komentarze i wsparcie udzielone gazetce :). Będziemy starać się, aby kolejny numer był jeszcze ciekawszy i bardziej inspirujący.
Przy okazji, mam przyjemność poinformować, że wczoraj na stronie z Gazetką odnotowaliśmy 1000 wejść!

Impossible 26-10-10 20:23

Moim zdaniem gazetka InDistrict jest bardzo schludnie zrobiona,ładnie to wygląda :) Wszystko gra jak bum-cyk-cyk.:wink:

Puma 15-11-10 07:57

Sama robię czasami gazetki tego typu na różne potrzeby, głównie szkolne i przyznam że nie jest łatwo stworzyć coś co jest bogato ozdobione ale jednocześnie przejrzyste i wygodnie się czyta, przegląda. Miło że jest tu Sims 2 i słowo o simowej modzie w dodatku wszystko wygodnie się przegląda nic nie trzeba pobierać, wystarczy kliknąć. Miodzio ^^

MrSiM 18-12-10 14:04

Fajna jest ta gazetka i jest wykonana profesjonalnie ;)

Dawid 27-12-10 08:37

Gazetka jest super, przejrzysta, przyjemnie się czyta i nie trzeba pobierać i męczyć się z włączaniem, jednymi słowy PLUS

LOLOLO12 06-01-11 22:36

Gazetka jest bardzo fajna i pięknie zrobiona.
A kiedy będzie 2 numer mówiliście ,że będzie już w grudniu ,a jest styczeń?

Lhonna 13-01-11 20:21

Niestety, mieliśmy z wydaniem drugiego numeru kilka problemów, które spowodowały przesunięcie terminu wydania - za co przepraszamy wszystkich czytelników.
Niemniej nowy numer już jest! Zapraszam do czytania i komentowania. :)

ad2802 14-01-11 21:17

Gratuluję Wam wspaniałych efektów ciężkiej pracy.
Jesteście w pełni profesjonalnym zespołem, zgranym i dobrze współpracującym, co można od razu zauważyć. Szeroki zakres poruszanych tematów sprawia, że czyta się z przyjemnością a każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Takiego profesjonalizmu można tylko zazdrościć. Chylę czoła.

Honda 12-02-11 14:27

Dla każdego coś miłego :D Ja wykorzystałam poradnik na zimową parcelę i muszę Wam powiedzieć, że efekt jest rewelacyjny. Śniegowe gwiazdki są cudne.

Łukasz 18-02-11 16:17

Czekam na numer 3. Podobają mi się wasze gazety ponieważ są profesjonalne i ciekawe :)

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:06.